RadiatăSRL

DAMITAS SRL

Str. Gheorghe Dima Nr. 5, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358

CAEN 9103: Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic

CUI
21580440
Reg. Com.
J12/1809/2007
Înființată
17 aprilie 2007
Vechime
19 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2015
54 mii lei
Profit net 2015
1 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.05.2016

Rezumat

Pe scurt

DAMITAS SRL (CUI 21580440) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007 și radiată în 2016. Activitatea principală era Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic (CAEN 9103).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 53.648 lei (+656% față de 2014) și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21580440
Nr. Reg. Com.
J12/1809/2007
EUID
ROONRC.J12/1809/2007
Cod CAEN principal
9103 - Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic
Data înființării
17 aprilie 2007
Vechime
19 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Dima Nr. 5, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BAX••• DA••• ROB••• AND•••
  • DUMITRE••• MIHA••• ADRI••• C.I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

+655,9% față de 2014

53.648 RON

2014: 7.097 RON

0100k200k300k20082009201020112012201320142015Anul 2008: 48.160 RONAnul 2009: 207.177 RONAnul 2010: 276.668 RONAnul 2011: 2.834 RONAnul 2012: 26.103 RONAnul 2013: 18.449 RONAnul 2014: 7.097 RONAnul 2015: 53.648 RON

Profit net 2015

-99,5% față de 2014

1 RON

2014: 183 RON

-100k0100k200k20082009201020112012201320142015Anul 2008: 39.830 RONAnul 2009: 173.372 RONAnul 2010: 146.944 RONAnul 2011: -27.870 RONAnul 2012: 4.715 RONAnul 2013: 11.643 RONAnul 2014: 183 RONAnul 2015: 1 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    183 lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2010

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    4
  • 2009

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    2
  • 2008

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,75Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,3%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

9,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2015

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stări încheiate la ONRC

    Funcțiune; Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990.

  5. Stare nouă la ONRC: Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990

  6. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2007 - 2010)
  1. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1809/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAMITAS SRL

Este DAMITAS SRL activă?

Nu. DAMITAS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a DAMITAS SRL?

Cifra de afaceri a DAMITAS SRL în 2015 a fost de 53.648 lei, în creștere cu 656% față de 2014.

Ce profit a avut DAMITAS SRL în 2015?

În 2015, DAMITAS SRL a înregistrat un profit net de 1 lei.

Ce activitate avea DAMITAS SRL?

Activitatea principală a DAMITAS SRL era Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic (CAEN 9103).

Unde avea sediul DAMITAS SRL?

DAMITAS SRL avea sediul social la adresa Str. Gheorghe Dima Nr. 5, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358.

DAMITAS SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAMITAS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAMITAS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].