Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DAMAR CONSULTING SRL (CUI 8969793) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 1996. Activitatea principală este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,31 mil. lei (+8,2% față de 2024) și un profit net de 220.238 lei, cu 19 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.960.685 lei |
| 2017 | 2.219.807 lei |
| 2018 | 1.822.119 lei |
| 2019 | 1.656.148 lei |
| 2020 | 1.222.226 lei |
| 2021 | 1.390.353 lei |
| 2022 | 1.584.107 lei |
| 2023 | 1.982.074 lei |
| 2024 | 2.135.599 lei |
| 2025 | 2.310.339 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.310.339 | 2.135.599 | 1.982.074 | 1.584.107 | 1.390.353 | 1.222.226 | 1.656.148 | 1.822.119 | 2.219.807 | 1.960.685 |
| Profit net | 220.238 | 443.853 | 285.032 | 45.237 | 6.767 | 1.931 | 174.589 | 205.422 | 336.821 | 234.056 |
| Număr mediu de angajați | 19 | 13 | 17 | 19 | 25 | 26 | 28 | 29 | 25 | 24 |
| Active imobilizate | 379.117 | 187.562 | 188.365 | 320.014 | 341.531 | 524.670 | 658.091 | 443.162 | 286.566 | 157.808 |
| Active circulante | 793.099 | 739.889 | 679.332 | 375.992 | 433.937 | 523.176 | 345.484 | 418.107 | 685.421 | 486.982 |
| Stocuri | 21.777 | 11.822 | 12.678 | 10.548 | 32.780 | 12.455 | 9.453 | 12.922 | 15.644 | 14.744 |
| Creanțe | 757.343 | 658.277 | 423.739 | 348.773 | 350.939 | 412.016 | 332.300 | 394.040 | 662.442 | 436.834 |
| Datorii | 884.136 | 416.167 | 484.180 | 577.956 | 702.655 | 846.011 | 574.198 | 512.797 | 398.412 | 338.804 |
| Capitaluri proprii | 288.080 | 511.284 | 383.517 | 118.050 | 72.813 | 201.835 | 429.377 | 348.472 | 573.575 | 299.912 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 90% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DAMAR CONSULTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DAMAR CONSULTING SRL în 2025 a fost de 2.310.339 lei (2,31 mil. lei), în creștere cu 8,2% față de 2024.
În 2025, DAMAR CONSULTING SRL a înregistrat un profit net de 220.238 lei.
Activitatea principală a DAMAR CONSULTING SRL este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
DAMAR CONSULTING SRL are sediul social la adresa FAGULUI Nr. 35, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440186.
Da. DAMAR CONSULTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. DAMAR CONSULTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].