DALEMA SRL Radiată SRL

Înființată 23.01.2003
Str. ONESTILOR Nr. 2, Bl. D 33, Et. 1, Ap. 3, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700 5540, Intermedieri pentru servicii de cazare

Prezentare

Pe scurt

DALEMA SRL (CUI 15149478) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2003 și radiată în 2017. Activitatea principală era Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).

Ultimul bilanț, din 2008, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 99 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2016
0lei
Profit net 2016
0lei
Angajați 2016
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
23ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
2008-
20140 lei
20150 lei
20160 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2016201520142008
Cifra de afaceri000-
Profit net000-99
Număr mediu de angajați--0-
Active imobilizate50.11750.11750.11750.117
Active circulante40.78140.78140.78140.781
Stocuri6.7846.7846.7846.784
Creanțe33.87833.87833.87833.878
Datorii89.49089.49089.49089.490
Capitaluri proprii1.4081.4081.4081.408
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,46 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
98% Față de anul anterior: stabil

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 05.07.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15149478
Nr. Reg. Com.
J05/50/2003
EUID
ROONRC.J05/50/2003
Cod CAEN principal
5540, Intermedieri pentru servicii de cazare
Data înființării
23 ianuarie 2003
Vechime
23 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
Str. ONESTILOR Nr. 2, Bl. D 33, Et. 1, Ap. 3, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700
Domiciliu fiscal
Str. ONESTILOR Nr. 2, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• SZ••• D•••Lichidator, România
  • SZ••• D•••Reprezentant al persoanei juridice, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007, 2009 ONRC
2017
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2003
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/50/2003. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DALEMA SRL

Este DALEMA SRL activă?

Nu. DALEMA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Ce profit a avut DALEMA SRL în 2008?

În 2008, DALEMA SRL a înregistrat o pierdere netă de 99 lei.

Ce activitate avea DALEMA SRL?

Activitatea principală a DALEMA SRL era Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).

Unde avea sediul DALEMA SRL?

DALEMA SRL avea sediul social la adresa Str. ONESTILOR Nr. 2, Bl. D 33, Et. 1, Ap. 3, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700.

DALEMA SRL are datorii la ANAF?

Nu. DALEMA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DALEMA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].