DAL CONT SERVICES SRL Funcțiune SRL

Înființată 15.12.2006
Str. Râmnicu Vâlcea Nr. 13, Bl. S31, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti 6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Prezentare

Pe scurt

DAL CONT SERVICES SRL (CUI 19834732) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 275.000 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 144.625 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
275 miilei
+10,8%, față de 2024
Profit net 2025
144,6 miilei
+517,0%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
52,6%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201693.890 lei
201797.090 lei
2018165.890 lei
2019205.490 lei
2020205.671 lei
2021197.700 lei
2022214.300 lei
2023250.150 lei
2024248.300 lei
2025275.000 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri275.000248.300250.150214.300197.700205.671205.490165.89097.09093.890
Profit net144.62523.440153.60856.86654.45750.21287.42587.78650.91166.206
Număr mediu de angajați1112222210
Active imobilizate213.404132.575179.35318.60344.36961.54983.3356.5995.479-
Active circulante54.08561.41257.78083.32570.34938.18954.55485.19756.35867.337
Stocuri2702701.5981.5981.598-1.398-750750
Creanțe24.10017.55021.00058.20016.10017.60017.86714.9706.2825.683
Datorii94.28158.77983.24544.41730.57341.70046.1023.43410.261673
Capitaluri proprii173.208135.208153.88857.51184.14558.03891.78788.36251.57666.664
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
53% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,57 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
35% Față de anul anterior: în creștere

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 15.12.2006

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
19834732
Nr. Reg. Com.
J2006020877400
EUID
ROONRC.J2006020877400
Cod CAEN principal
6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
15 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. Râmnicu Vâlcea Nr. 13, Bl. S31, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. Râmnicu Vâlcea Nr. 13, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0314••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CONSTAN••• DANI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2023
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2011
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2006
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/20877/2006. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DAL CONT SERVICES SRL

Este DAL CONT SERVICES SRL activă?

Da. DAL CONT SERVICES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DAL CONT SERVICES SRL?

Cifra de afaceri a DAL CONT SERVICES SRL în 2025 a fost de 275.000 lei, în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut DAL CONT SERVICES SRL în 2025?

În 2025, DAL CONT SERVICES SRL a înregistrat un profit net de 144.625 lei.

Ce activitate are DAL CONT SERVICES SRL?

Activitatea principală a DAL CONT SERVICES SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul DAL CONT SERVICES SRL?

DAL CONT SERVICES SRL are sediul social la adresa Str. Râmnicu Vâlcea Nr. 13, Bl. S31, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, București Sectorul 3, Jud. București.

DAL CONT SERVICES SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DAL CONT SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DAL CONT SERVICES SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAL CONT SERVICES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAL CONT SERVICES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].