ActivăSRL

DAFLOR COM SRL

Str. STADIONULUI, Bl. 27C, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
6081004
Reg. Com.
J10/1581/1994
Înființată
11 august 1994
Vechime
32 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
132 mii lei
Profit net 2025
30 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.08.1994

Rezumat

Pe scurt

DAFLOR COM SRL (CUI 6081004) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 131.731 lei (-4,9% față de 2024) și un profit net de 30.260 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6081004
Nr. Reg. Com.
J10/1581/1994
EUID
ROONRC.J10/1581/1994
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
11 august 1994
Vechime
32 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. STADIONULUI, Bl. 27C, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VĂD••• • FLOA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,9% față de 2024

131.731 RON

2024: 138.494 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 95.433 RONAnul 2017: 97.056 RONAnul 2018: 108.345 RONAnul 2019: 112.177 RONAnul 2020: 114.436 RONAnul 2021: 116.675 RONAnul 2022: 116.915 RONAnul 2023: 127.388 RONAnul 2024: 138.494 RONAnul 2025: 131.731 RON

Profit net 2025

-51,5% față de 2024

30.260 RON

2024: 62.448 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 65.484 RONAnul 2017: 48.508 RONAnul 2018: 60.114 RONAnul 2019: 46.133 RONAnul 2020: 61.239 RONAnul 2021: 62.035 RONAnul 2022: 85.390 RONAnul 2023: 42.660 RONAnul 2024: 62.448 RONAnul 2025: 30.260 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,19Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/1581/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAFLOR COM SRL

Este DAFLOR COM SRL activă?

Da. DAFLOR COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DAFLOR COM SRL?

Cifra de afaceri a DAFLOR COM SRL în 2025 a fost de 131.731 lei, în scădere cu 4,9% față de 2024.

Ce profit a avut DAFLOR COM SRL în 2025?

În 2025, DAFLOR COM SRL a înregistrat un profit net de 30.260 lei.

Ce activitate are DAFLOR COM SRL?

Activitatea principală a DAFLOR COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul DAFLOR COM SRL?

DAFLOR COM SRL are sediul social la adresa Str. STADIONULUI, Bl. 27C, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău.

DAFLOR COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. DAFLOR COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DAFLOR COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAFLOR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAFLOR COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].