DABIRI TRANS SRL
Str. EROU ARHIP NICOLAE Nr. 7, Bl. 97, Sc. F, Et. 1, Ap. 106, Municipiul Ploieşti, Jud. Prahova, 2000
CAEN 6021: Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic
- CUI
- 9979086
- Reg. Com.
- J29/1421/1997
- Înființată
- 25 noiembrie 1997
- Vechime
- 28 de ani, 11 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.10.2013
Rezumat
Pe scurt
DABIRI TRANS SRL (CUI 9979086) a fost o societate cu răspundere limitată din Ploiești, județul Prahova, înființată în 1997 și radiată în 2013. Activitatea principală era Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic (CAEN 6021).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 9979086
- Nr. Reg. Com.
- J29/1421/1997
- EUID
- ROONRC.J29/1421/1997
- Cod CAEN principal
- 6021 - Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic
- Data înființării
- 25 noiembrie 1997
- Vechime
- 28 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. EROU ARHIP NICOLAE Nr. 7, Bl. 97, Sc. F, Et. 1, Ap. 106, Municipiul Ploieşti, Jud. Prahova, 2000
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- ALEXAN••• MAGDAL•••
- BUL••• •••
- PAD••• INS••• S•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
- 2013
Radierea din Registrul Comerțului
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1997
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1421/1997.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DABIRI TRANS SRL
Este DABIRI TRANS SRL activă?
Nu. DABIRI TRANS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.
Ce activitate avea DABIRI TRANS SRL?
Activitatea principală a DABIRI TRANS SRL era Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic (CAEN 6021).
Unde avea sediul DABIRI TRANS SRL?
DABIRI TRANS SRL avea sediul social la adresa Str. EROU ARHIP NICOLAE Nr. 7, Bl. 97, Sc. F, Et. 1, Ap. 106, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova, 2000.
DABIRI TRANS SRL are datorii la ANAF?
Nu. DABIRI TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DABIRI TRANS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].