RadiatăSRL

DAB SECURITY SRL

Şos. Bucureşti-Ploieşti Nr. 139A, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 8010: Activități de protecție și gardă

CUI
22428246
Reg. Com.
J40/9229/2015
Înființată
18 septembrie 2007
Vechime
19 ani
Cifra de afaceri 2022
3 mii lei
Profit net 2022
-499 mii lei
Angajați 2022
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.06.2025

Rezumat

Pe scurt

DAB SECURITY SRL (CUI 22428246) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2007 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 2.979 lei (-93% față de 2021) și o pierdere netă de 499.164 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22428246
Nr. Reg. Com.
J40/9229/2015
EUID
ROONRC.J40/9229/2015
Cod CAEN principal
8010 - Activități de protecție și gardă
Data înființării
18 septembrie 2007
Înmatricularea actuală
27 iulie 2015
Vechime
19 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Şos. Bucureşti-Ploieşti Nr. 139A, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • PHOE••• OM••• IP•••
  • PIȘCO••• BOG••• GEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-93,4% față de 2021

2.979 RON

2021: 45.385 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 11.568.755 RONAnul 2014: 17.152.766 RONAnul 2015: 7.314.627 RONAnul 2016: 4.781.253 RONAnul 2017: 3.948.944 RONAnul 2018: 4.557.189 RONAnul 2019: 5.464.110 RONAnul 2020: 6.432.340 RONAnul 2021: 45.385 RONAnul 2022: 2.979 RON

Profit net 2022

-55,5% față de 2021

-499.164 RON

2021: -321.042 RON

-3 mil-2 mil-1 mil01 mil2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 702.932 RONAnul 2014: 8.494 RONAnul 2015: -2.990.812 RONAnul 2016: -1.975.995 RONAnul 2017: -2.307.209 RONAnul 2018: -1.704.251 RONAnul 2019: -2.081.467 RONAnul 2020: -2.543.775 RONAnul 2021: -321.042 RONAnul 2022: -499.164 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -499 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -321 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    -2,5 mil. lei
    Angajați
    130
  • 2019

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    -2,1 mil. lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    -1,7 mil. lei
    Angajați
    120
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    -2,3 mil. lei
    Angajați
    130
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    -2,0 mil. lei
    Angajați
    143
  • 2015

    Cifra de afaceri
    7,3 mil. lei
    Profit net
    -3,0 mil. lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    17,2 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    787
  • 2013

    Cifra de afaceri
    11,6 mil. lei
    Profit net
    703 mii lei
    Angajați
    627

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăSlab
-16.756%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Firma a pierdut 16.756,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,11Față de anul anterior: stabil
20182019202020212022

Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
890%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

890% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (11 evenimente în plus, 2007 - 2021)
  1. 2021

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  2. Stare încheiată la ONRC: Reorganizare judiciară

  3. 2018

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare judiciară

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. 2015

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  7. Mutarea sediului în alt județ

    Brașov → București. Nr. Reg. Com. nou: J40/9229/2015.

  8. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  9. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  10. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  11. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2528/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAB SECURITY SRL

Este DAB SECURITY SRL activă?

Nu. DAB SECURITY SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a DAB SECURITY SRL?

Cifra de afaceri a DAB SECURITY SRL în 2022 a fost de 2.979 lei, în scădere cu 93% față de 2021.

Ce profit a avut DAB SECURITY SRL în 2022?

În 2022, DAB SECURITY SRL a înregistrat o pierdere netă de 499.164 lei.

Ce activitate avea DAB SECURITY SRL?

Activitatea principală a DAB SECURITY SRL era Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).

Unde avea sediul DAB SECURITY SRL?

DAB SECURITY SRL avea sediul social la adresa Șos. București-Ploiești Nr. 139A, Sector 1 Mun. București, Jud. București.

DAB SECURITY SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAB SECURITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAB SECURITY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].