RadiatăSRL

CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL

Str. Teiului, Bl. 64, Sc. B, Ap. 3, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

CAEN 8552: Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CUI
37569294
Reg. Com.
J08/1173/2017
Înființată
12 mai 2017
Vechime
9 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2022
55 mii lei
Profit net 2022
20 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 25.05.2023

Rezumat

Pe scurt

CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL (CUI 37569294) a fost o societate cu răspundere limitată din Făgăraș, județul Brașov, înființată în 2017 și radiată în 2023. Activitatea principală era Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN 8552).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 54.513 lei (+11% față de 2021) și un profit net de 19.674 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37569294
Nr. Reg. Com.
J08/1173/2017
EUID
ROONRC.J8/1173/2017
Cod CAEN principal
8552 - Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Data înființării
12 mai 2017
Vechime
9 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Teiului, Bl. 64, Sc. B, Ap. 3, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• CYN••• DI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+11,0% față de 2021

54.513 RON

2021: 49.100 RON

020k40k60k80k201720182019202020212022Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 42.000 RONAnul 2019: 66.850 RONAnul 2020: 41.100 RONAnul 2021: 49.100 RONAnul 2022: 54.513 RON

Profit net 2022

-48,5% față de 2021

19.674 RON

2021: 38.233 RON

-20k020k40k201720182019202020212022Anul 2017: -3.536 RONAnul 2018: -11.164 RONAnul 2019: 15.631 RONAnul 2020: 22.895 RONAnul 2021: 38.233 RONAnul 2022: 19.674 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,09Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2017 - 2017)
  1. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1173/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL

Este CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL activă?

Nu. CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL?

Cifra de afaceri a CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL în 2022 a fost de 54.513 lei, în creștere cu 11% față de 2021.

Ce profit a avut CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL în 2022?

În 2022, CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL a înregistrat un profit net de 19.674 lei.

Ce activitate avea CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL?

Activitatea principală a CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL era Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN 8552).

Unde avea sediul CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL?

CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL avea sediul social la adresa Str. Teiului, Bl. 64, Sc. B, Ap. 3, Mun. Făgăraș, Jud. Brașov, 505200.

CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL are datorii la ANAF?

Nu. CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].