Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CUSTO & LEO SRL (CUI 18550414) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 2006. Activitatea principală este Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 129.195 lei (+28% față de 2023) și un profit net de 33.796 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 75.512 lei |
| 2017 | 82.078 lei |
| 2018 | 80.600 lei |
| 2019 | 95.500 lei |
| 2020 | 83.270 lei |
| 2021 | 0 lei |
| 2022 | 102.743 lei |
| 2023 | 100.707 lei |
| 2024 | 129.195 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 129.195 | 100.707 | 102.743 | 0 | 83.270 | 95.500 | 80.600 | 82.078 | 75.512 |
| Profit net | 0 | 33.796 | 17.483 | 13.628 | 0 | -50.564 | -62.530 | -18.467 | -9.631 | 20.959 |
| Număr mediu de angajați | - | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | - | - | 2 |
| Active imobilizate | - | 48.199 | 50.765 | 50.765 | - | 50.765 | 50.765 | 50.765 | 50.765 | 135.386 |
| Active circulante | - | 7.201 | 8.038 | 18.352 | - | 33.549 | 41.474 | 42.628 | 21.426 | 17.042 |
| Stocuri | - | 1.259 | 2.553 | 11.855 | - | 28.947 | 37.419 | 39.063 | 17.140 | 12.955 |
| Creanțe | - | 3.403 | 4.246 | 4.333 | - | 3.077 | 3.077 | 2.170 | 3.504 | 3.173 |
| Datorii | 0 | 134.258 | 171.457 | 199.254 | 0 | 330.207 | 287.568 | 211.184 | 171.514 | 242.121 |
| Capitaluri proprii | 0 | -78.858 | -112.654 | -130.137 | 0 | -245.893 | -195.329 | -117.791 | -99.323 | -89.693 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
242% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CUSTO & LEO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CUSTO & LEO SRL în 2024 a fost de 129.195 lei, în creștere cu 28% față de 2023.
În 2024, CUSTO & LEO SRL a înregistrat un profit net de 33.796 lei.
Activitatea principală a CUSTO & LEO SRL este Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).
CUSTO & LEO SRL are sediul social la adresa Str. HORTICOLEI Nr. 26, Municipiul Buzău, Jud. Buzău.
Nu. CUSTO & LEO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CUSTO & LEO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].