Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CUBIC CONTUR SRL-D (CUI 37996538) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Clinceni, Comuna Clinceni, județul Ilfov, înființată în 2017 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de arhitectură (CAEN 7111).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 186.972 lei (+8,6% față de 2020) și un profit net de 68.447 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 15.929 lei |
| 2018 | 83.910 lei |
| 2019 | 82.907 lei |
| 2020 | 172.118 lei |
| 2021 | 186.972 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 186.972 | 172.118 | 82.907 | 83.910 | 15.929 |
| Profit net | 68.447 | 22.669 | -36.807 | -5.090 | -13.745 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | 1.050 | 4.200 | - | - |
| Active circulante | 36.055 | 24.799 | 13.566 | 21.360 | 9.081 |
| Stocuri | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 184 | 5.608 | 3.131 | 399 | - |
| Datorii | 380 | 58.621 | 73.207 | 39.995 | 22.626 |
| Capitaluri proprii | 35.675 | -32.772 | -55.441 | -18.635 | -13.545 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 94,88 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 11.05.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. CUBIC CONTUR SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a CUBIC CONTUR SRL-D în 2021 a fost de 186.972 lei, în creștere cu 8,6% față de 2020.
În 2021, CUBIC CONTUR SRL-D a înregistrat un profit net de 68.447 lei.
Conform bilanțului pe 2021, CUBIC CONTUR SRL-D a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2020).
Activitatea principală a CUBIC CONTUR SRL-D era Activități de arhitectură (CAEN 7111).
CUBIC CONTUR SRL-D avea sediul social la adresa PRINCIPALĂ Nr. 105A, ANEXA PARTER, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Jud. Ilfov, 77060.
Nu. CUBIC CONTUR SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].