CSABA IMPEX SRL Radiată SRL

Înființată 20.12.1995 Radiată 22.04.2026
Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Jud. Harghita, 4151 4329, Alte lucrări de instalații pentru construcții

Prezentare

Pe scurt

CSABA IMPEX SRL (CUI 8021734) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Brădești, Comuna Brădești, județul Harghita, înființată în 1995 și radiată în 2026. Activitatea principală era Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 7.659 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
0lei
+100,0%, față de 2024
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
30ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
200889.539 lei
20095.249 lei
201036.688 lei
20210 lei
20220 lei
20230 lei
20240 lei
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021201020092008
Cifra de afaceri0000036.6885.24989.539
Profit net0-7.65900013.810-29.268-7.220
Număr mediu de angajați00000112
Active imobilizate00000-6.97819.776
Active circulante2.4992.49918.47618.47618.47634.8614.39624.305
Stocuri00000---
Creanțe0018.47618.47618.47616.0799447.653
Datorii56.80956.80965.12765.12765.12714.1954.5187.957
Capitaluri proprii-54.310-54.310-46.651-46.651-46.65120.6666.85636.124
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,04 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 4,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
2.273% Față de anul anterior: stabil

2.273% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 22.04.2026. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.04.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
8021734
Nr. Reg. Com.
J19/708/1995
EUID
ROONRC.J19/708/1995
Cod CAEN principal
4329, Alte lucrări de instalații pentru construcții
Data înființării
20 decembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Jud. Harghita, 4151
Domiciliu fiscal
Sat Brădeşti Com. Brădeşti, Jud. Harghita, 537025

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0745••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • PE••• CS•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat ONRC
2025
  1. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat ONRC
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2010
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CSABA IMPEX SRL

Este CSABA IMPEX SRL activă?

Nu. CSABA IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut CSABA IMPEX SRL în 2024?

În 2024, CSABA IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.659 lei.

Ce activitate avea CSABA IMPEX SRL?

Activitatea principală a CSABA IMPEX SRL era Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

Unde avea sediul CSABA IMPEX SRL?

CSABA IMPEX SRL avea sediul social la adresa Sat Brădești, Comuna Brădești, Jud. Harghita, 4151.

CSABA IMPEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. CSABA IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CSABA IMPEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].