RadiatăSRL

CRYSS IUL CONSTRUCT SRL

, Sat Spătărei Com. Furculeşti, Jud. Teleorman, 147147

CAEN 4677: Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CUI
25415089
Reg. Com.
J34/214/2009
Înființată
7 aprilie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.05.2021

Rezumat

Pe scurt

CRYSS IUL CONSTRUCT SRL (CUI 25415089) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Spătărei, comuna Furculești, județul Teleorman, înființată în 2009 și radiată în 2021. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4677).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25415089
Nr. Reg. Com.
J34/214/2009
EUID
ROONRC.J34/214/2009
Cod CAEN principal
4677 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Data înființării
7 aprilie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Spătărei Com. Furculeşti, Jud. Teleorman, 147147

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NE••• FLO••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2016

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2009 - 2009)
  1. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/214/2009.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CRYSS IUL CONSTRUCT SRL

Este CRYSS IUL CONSTRUCT SRL activă?

Nu. CRYSS IUL CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Ce activitate avea CRYSS IUL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a CRYSS IUL CONSTRUCT SRL era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4677).

Unde avea sediul CRYSS IUL CONSTRUCT SRL?

CRYSS IUL CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa , Sat Spătărei Com. Furculești, Jud. Teleorman, 147147.

CRYSS IUL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CRYSS IUL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRYSS IUL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].