CRYS DISTRIBUTION SRL Suspendată SRL

Înființată 22.10.2004
Str. AZILULUI Nr. 2, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400 4649, Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

Prezentare

Pe scurt

CRYS DISTRIBUTION SRL (CUI 16871450) este o societate cu răspundere limitată din Sibiu, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN 4649). Activitatea firmei este suspendată.

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 7.004 lei (-90% față de 2008) și o pierdere netă de 1.688 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2011
0lei
Profit net 2011
0lei
Angajați 2011
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
200868.731 lei
20097.004 lei
2010-
20110 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2011201020092008
Cifra de afaceri0-7.00468.731
Profit net0--1.688-4.427
Număr mediu de angajați---1
Active imobilizate12.96212.96212.96214.530
Active circulante62.45262.45262.45278.428
Stocuri42.86542.86542.86545.819
Creanțe10.24010.24010.24020.253
Datorii69.50869.50869.50885.365
Capitaluri proprii5.9065.9065.9067.593
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,90 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 90% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
92% Față de anul anterior: stabil

92% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.05.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16871450
Nr. Reg. Com.
J32/1591/2004
EUID
ROONRC.J32/1591/2004
Cod CAEN principal
4649, Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Data înființării
22 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Str. AZILULUI Nr. 2, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400
Domiciliu fiscal
Str. Azilului Nr. 2, Mun. Sibiu, Jud. Sibiu, 550190

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 2265••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • LU••• CRISTI•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2010
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/1591/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CRYS DISTRIBUTION SRL

Este CRYS DISTRIBUTION SRL activă?

Nu. Activitatea CRYS DISTRIBUTION SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a CRYS DISTRIBUTION SRL?

Cifra de afaceri a CRYS DISTRIBUTION SRL în 2009 a fost de 7.004 lei, în scădere cu 90% față de 2008.

Ce profit a avut CRYS DISTRIBUTION SRL în 2009?

În 2009, CRYS DISTRIBUTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.688 lei.

Ce activitate are CRYS DISTRIBUTION SRL?

Activitatea principală a CRYS DISTRIBUTION SRL este Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN 4649).

Unde are sediul CRYS DISTRIBUTION SRL?

CRYS DISTRIBUTION SRL are sediul social la adresa Str. AZILULUI Nr. 2, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400.

CRYS DISTRIBUTION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CRYS DISTRIBUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CRYS DISTRIBUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. CRYS DISTRIBUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRYS DISTRIBUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].