ActivăSRL

CRUZAR S.R.L.

Bld. Dacia Nr. 110, Bl. B1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410339

CAEN 5610: Restaurante

CUI
22583720
Reg. Com.
J05/2616/2007
Înființată
17 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
7,3 mil. lei
Profit net 2025
1,4 mil. lei
Angajați 2025
25

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.10.2007

Rezumat

Pe scurt

CRUZAR S.R.L. (CUI 22583720) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,27 mil. lei (+22% față de 2024) și un profit net de 1,35 mil. lei, cu 25 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22583720
Nr. Reg. Com.
J05/2616/2007
EUID
ROONRC.J05/2616/2007
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
17 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Dacia Nr. 110, Bl. B1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410339

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • J••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+22,4% față de 2024

7.273.748 RON

2024: 5.944.841 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.656.609 RONAnul 2017: 6.744.094 RONAnul 2018: 6.951.116 RONAnul 2019: 7.246.086 RONAnul 2020: 4.473.507 RONAnul 2021: 4.377.996 RONAnul 2022: 3.939.173 RONAnul 2023: 5.951.635 RONAnul 2024: 5.944.841 RONAnul 2025: 7.273.748 RON

Profit net 2025

+36,0% față de 2024

1.351.494 RON

2024: 993.783 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.462.290 RONAnul 2017: 1.330.936 RONAnul 2018: 1.269.858 RONAnul 2019: 1.458.234 RONAnul 2020: 565.446 RONAnul 2021: 876.034 RONAnul 2022: 644.332 RONAnul 2023: 797.614 RONAnul 2024: 993.783 RONAnul 2025: 1.351.494 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,3 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    25
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,9 mil. lei
    Profit net
    994 mii lei
    Angajați
    23
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,0 mil. lei
    Profit net
    798 mii lei
    Angajați
    27
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    644 mii lei
    Angajați
    21
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    876 mii lei
    Angajați
    22
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,5 mil. lei
    Profit net
    565 mii lei
    Angajați
    41
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7,2 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    57
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7,0 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    58
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6,7 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    59
  • 2016

    Cifra de afaceri
    6,7 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    56

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,22Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2616/2007, sub denumirea CRUZAR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CRUZAR S.R.L.

Este CRUZAR S.R.L. activă?

Da. CRUZAR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CRUZAR S.R.L.?

Cifra de afaceri a CRUZAR S.R.L. în 2025 a fost de 7.273.748 lei (7,27 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut CRUZAR S.R.L. în 2025?

În 2025, CRUZAR S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,35 mil. lei (1.351.494 lei).

Ce activitate are CRUZAR S.R.L.?

Activitatea principală a CRUZAR S.R.L. este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul CRUZAR S.R.L.?

CRUZAR S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Dacia Nr. 110, Bl. B1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410339.

CRUZAR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CRUZAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CRUZAR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CRUZAR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRUZAR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].