ActivăSRL

CROMAS ABRIA SRL

Str. Stejarului Nr. 41D, Ap. 21, Sat Floreşti Com. Floreşti, Jud. Cluj

CAEN 5611: Restaurante

CUI
34776562
Reg. Com.
J2015002152125
Înființată
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
753 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.07.2015

Rezumat

Pe scurt

CROMAS ABRIA SRL (CUI 34776562) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 753.052 lei (-20% față de 2024) și un profit net de 1.309 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34776562
Nr. Reg. Com.
J2015002152125
EUID
ROONRC.J2015002152125
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Stejarului Nr. 41D, Ap. 21, Sat Floreşti Com. Floreşti, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DĂSCĂLE••• RE••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,5% față de 2024

753.052 RON

2024: 935.759 RON

01 mil2 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 642.793 RONAnul 2019: 1.541.061 RONAnul 2020: 431.505 RONAnul 2021: 533.176 RONAnul 2022: 942.713 RONAnul 2023: 943.949 RONAnul 2024: 935.759 RONAnul 2025: 753.052 RON

Profit net 2025

-95,6% față de 2024

1.309 RON

2024: 29.979 RON

-200k0200k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 68.625 RONAnul 2019: 209.551 RONAnul 2020: 9.227 RONAnul 2021: -82.604 RONAnul 2022: 5.820 RONAnul 2023: -190.858 RONAnul 2024: 29.979 RONAnul 2025: 1.309 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    753 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    936 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    944 mii lei
    Profit net
    -191 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    943 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    533 mii lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    432 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    20
  • 2018

    Cifra de afaceri
    643 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    20

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
267%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

267% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2152/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CROMAS ABRIA SRL

Este CROMAS ABRIA SRL activă?

Da. CROMAS ABRIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CROMAS ABRIA SRL?

Cifra de afaceri a CROMAS ABRIA SRL în 2025 a fost de 753.052 lei, în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut CROMAS ABRIA SRL în 2025?

În 2025, CROMAS ABRIA SRL a înregistrat un profit net de 1.309 lei.

Ce activitate are CROMAS ABRIA SRL?

Activitatea principală a CROMAS ABRIA SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul CROMAS ABRIA SRL?

CROMAS ABRIA SRL are sediul social la adresa Str. Stejarului Nr. 41D, Ap. 21, Sat Florești Com. Florești, Jud. Cluj.

CROMAS ABRIA SRL este plătitoare de TVA?

Da. CROMAS ABRIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CROMAS ABRIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. CROMAS ABRIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CROMAS ABRIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].