RadiatăSRL

CRM PNEUMOLOGY SRL

Str. Vîntului Nr. 6, Bl. M7, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200577

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
36613383
Reg. Com.
J16/1872/2016
Înființată
7 octombrie 2016
Vechime
10 ani
Cifra de afaceri 2023
56 mii lei
Profit net 2023
42 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 26.05.2025

Rezumat

Pe scurt

CRM PNEUMOLOGY SRL (CUI 36613383) a fost o societate cu răspundere limitată din Craiova, județul Dolj, înființată în 2016 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 55.912 lei (-20% față de 2022) și un profit net de 42.199 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36613383
Nr. Reg. Com.
J16/1872/2016
EUID
ROONRC.J16/1872/2016
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
7 octombrie 2016
Vechime
10 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vîntului Nr. 6, Bl. M7, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200577

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• MA••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-19,9% față de 2022

55.912 RON

2022: 69.790 RON

020k40k60k80k20162017201820192020202120222023Anul 2016: 11.846 RONAnul 2017: 46.720 RONAnul 2018: 44.962 RONAnul 2019: 41.104 RONAnul 2020: 41.732 RONAnul 2021: 60.875 RONAnul 2022: 69.790 RONAnul 2023: 55.912 RON

Profit net 2023

-27,8% față de 2022

42.199 RON

2022: 58.469 RON

020k40k60k20162017201820192020202120222023Anul 2016: 11.494 RONAnul 2017: 43.808 RONAnul 2018: 41.717 RONAnul 2019: 35.354 RONAnul 2020: 31.173 RONAnul 2021: 52.110 RONAnul 2022: 58.469 RONAnul 2023: 42.199 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,61Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,61 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2016 - 2016)
  1. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/1872/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CRM PNEUMOLOGY SRL

Este CRM PNEUMOLOGY SRL activă?

Nu. CRM PNEUMOLOGY SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a CRM PNEUMOLOGY SRL?

Cifra de afaceri a CRM PNEUMOLOGY SRL în 2023 a fost de 55.912 lei, în scădere cu 20% față de 2022.

Ce profit a avut CRM PNEUMOLOGY SRL în 2023?

În 2023, CRM PNEUMOLOGY SRL a înregistrat un profit net de 42.199 lei.

Ce activitate avea CRM PNEUMOLOGY SRL?

Activitatea principală a CRM PNEUMOLOGY SRL era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde avea sediul CRM PNEUMOLOGY SRL?

CRM PNEUMOLOGY SRL avea sediul social la adresa Str. Vîntului Nr. 6, Bl. M7, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200577.

CRM PNEUMOLOGY SRL are datorii la ANAF?

Nu. CRM PNEUMOLOGY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRM PNEUMOLOGY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].