ActivăSRL

CRIOMET CONSTRUCT SRL

Str. Podul Înalt Nr. 10, Bl. 4 E, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova, 100457

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
8957276
Reg. Com.
J29/1506/1996
Înființată
20 noiembrie 1996
Vechime
29 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
535 mii lei
Profit net 2025
152 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.11.1996

Rezumat

Pe scurt

CRIOMET CONSTRUCT SRL (CUI 8957276) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 1996. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 535.487 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 151.505 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8957276
Nr. Reg. Com.
J29/1506/1996
EUID
ROONRC.J29/1506/1996
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
20 noiembrie 1996
Vechime
29 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Podul Înalt Nr. 10, Bl. 4 E, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova, 100457

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NEG••• MI••• CRISTI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,4% față de 2024

535.487 RON

2024: 625.549 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 563.290 RONAnul 2017: 587.190 RONAnul 2018: 537.997 RONAnul 2019: 603.800 RONAnul 2020: 455.508 RONAnul 2021: 434.239 RONAnul 2022: 550.265 RONAnul 2023: 536.757 RONAnul 2024: 625.549 RONAnul 2025: 535.487 RON

Profit net 2025

+5,7% față de 2024

151.505 RON

2024: 143.318 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 68.987 RONAnul 2017: 135.624 RONAnul 2018: 101.337 RONAnul 2019: 154.189 RONAnul 2020: 74.135 RONAnul 2021: 102.516 RONAnul 2022: 125.864 RONAnul 2023: 117.522 RONAnul 2024: 143.318 RONAnul 2025: 151.505 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    535 mii lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    626 mii lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    537 mii lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    550 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    434 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    456 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    604 mii lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    538 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    587 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    563 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1506/1996.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CRIOMET CONSTRUCT SRL

Este CRIOMET CONSTRUCT SRL activă?

Da. CRIOMET CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CRIOMET CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a CRIOMET CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 535.487 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut CRIOMET CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, CRIOMET CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 151.505 lei.

Ce activitate are CRIOMET CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a CRIOMET CONSTRUCT SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul CRIOMET CONSTRUCT SRL?

CRIOMET CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Podul Înalt Nr. 10, Bl. 4 E, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Ploiești, Jud. Prahova, 100457.

CRIOMET CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. CRIOMET CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CRIOMET CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CRIOMET CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRIOMET CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].