ActivăSRL

CRINUTZA ART SRL

Str. Traian Grozăvescu Nr. 10, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400305

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
24855030
Reg. Com.
J2008004885122
Înființată
11 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
176 mii lei
Profit net 2025
18 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.12.2008

Rezumat

Pe scurt

CRINUTZA ART SRL (CUI 24855030) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 175.901 lei (+42% față de 2024) și un profit net de 18.310 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24855030
Nr. Reg. Com.
J2008004885122
EUID
ROONRC.J2008004885122
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
11 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Traian Grozăvescu Nr. 10, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400305

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+41,9% față de 2024

175.901 RON

2024: 123.923 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 70.607 RONAnul 2017: 98.772 RONAnul 2018: 105.611 RONAnul 2019: 152.687 RONAnul 2020: 123.270 RONAnul 2021: 165.190 RONAnul 2022: 89.777 RONAnul 2023: 109.347 RONAnul 2024: 123.923 RONAnul 2025: 175.901 RON

Profit net 2025

+162,4% față de 2024

18.310 RON

2024: -29.345 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -20.470 RONAnul 2017: 1.161 RONAnul 2018: 547 RONAnul 2019: 47.354 RONAnul 2020: 38.312 RONAnul 2021: 63.067 RONAnul 2022: 12.309 RONAnul 2023: 19.989 RONAnul 2024: -29.345 RONAnul 2025: 18.310 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    547 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,38Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4885/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CRINUTZA ART SRL

Este CRINUTZA ART SRL activă?

Da. CRINUTZA ART SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CRINUTZA ART SRL?

Cifra de afaceri a CRINUTZA ART SRL în 2025 a fost de 175.901 lei, în creștere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut CRINUTZA ART SRL în 2025?

În 2025, CRINUTZA ART SRL a înregistrat un profit net de 18.310 lei.

Ce activitate are CRINUTZA ART SRL?

Activitatea principală a CRINUTZA ART SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul CRINUTZA ART SRL?

CRINUTZA ART SRL are sediul social la adresa Str. Traian Grozăvescu Nr. 10, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400305.

CRINUTZA ART SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CRINUTZA ART SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CRINUTZA ART SRL are datorii la ANAF?

Nu. CRINUTZA ART SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CRINUTZA ART SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].