Marjă netă
SlabFirma a pierdut 131,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CRINDEL SRL (CUI 15272925) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2003 și radiată în 2022. Activitatea principală era Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 66.703 lei (-14% față de 2019) și o pierdere netă de 87.744 lei, cu 7 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 128.503 lei |
| 2012 | 112.626 lei |
| 2013 | 94.089 lei |
| 2014 | 71.462 lei |
| 2015 | 56.042 lei |
| 2016 | 54.497 lei |
| 2017 | 51.707 lei |
| 2018 | 45.635 lei |
| 2019 | 77.353 lei |
| 2020 | 66.703 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 66.703 | 77.353 | 45.635 | 51.707 | 54.497 | 56.042 | 71.462 | 94.089 | 112.626 | 128.503 |
| Profit net | -87.744 | -51.325 | -68.152 | -55.922 | -23.475 | -41.018 | -40.145 | -47.599 | -12.672 | -45.137 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 62.999 | 53.262 | 60.507 | 26.720 | 16.685 | 16.685 | 16.685 | 11.385 | 11.385 | 11.906 |
| Active circulante | 70.057 | 83.615 | 88.454 | 74.969 | 48.439 | 37.789 | 57.369 | 67.799 | 77.216 | 42.412 |
| Stocuri | 67.011 | 74.902 | 85.734 | 72.002 | 44.478 | 34.149 | 53.893 | 52.713 | 63.183 | 27.456 |
| Creanțe | 1.081 | 1.063 | 750 | 2.126 | 1.746 | 1.898 | 3.005 | 14.951 | 13.299 | 11.325 |
| Datorii | 663.580 | 579.621 | 540.381 | 424.956 | 332.469 | 297.316 | 275.878 | 240.863 | 202.681 | 155.727 |
| Capitaluri proprii | -530.524 | -442.744 | -391.420 | -323.267 | -267.345 | -242.842 | -201.824 | -161.679 | -114.080 | -101.409 |
Firma a pierdut 131,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
499% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. CRINDEL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a CRINDEL SRL în 2020 a fost de 66.703 lei, în scădere cu 14% față de 2019.
În 2020, CRINDEL SRL a înregistrat o pierdere netă de 87.744 lei.
Conform bilanțului pe 2020, CRINDEL SRL a avut în medie 7 angajați (față de 5 angajați în 2019).
Activitatea principală a CRINDEL SRL era Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
CRINDEL SRL avea sediul social la adresa Str. SANATORULUI Nr. 33, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
Nu. CRINDEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].