CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.
Str. Victor Babeş Nr. 19, Ap. 70, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430081
CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- CUI
- 45239963
- Reg. Com.
- J24/1971/2021
- Înființată
- 17 noiembrie 2021
- Vechime
- 4 ani, 11 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 798 mii lei
- Profit net 2025
- 579 mii lei
- Angajați 2025
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.11.2021
Rezumat
Pe scurt
CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. (CUI 45239963) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 797.948 lei (+4,8% față de 2024) și un profit net de 579.184 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 45239963
- Nr. Reg. Com.
- J24/1971/2021
- EUID
- ROONRC.J24/1971/2021
- Cod CAEN principal
- 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- Data înființării
- 17 noiembrie 2021
- Vechime
- 4 ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Victor Babeş Nr. 19, Ap. 70, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430081
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- IA••• LAUREN••• HORA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+4,8% față de 2024797.948 RON
2024: 761.670 RON
Profit net 2025
-11,1% față de 2024579.184 RON
2024: 651.595 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 798 mii lei
- Profit net
- 579 mii lei
- Angajați
- 1
2024
- Cifra de afaceri
- 762 mii lei
- Profit net
- 652 mii lei
- Angajați
- 1
2023
- Cifra de afaceri
- 834 mii lei
- Profit net
- 748 mii lei
- Angajați
- 1
2022
- Cifra de afaceri
- 254 mii lei
- Profit net
- 235 mii lei
- Angajați
- 1
2021
- Cifra de afaceri
- 135 mii lei
- Profit net
- 130 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,6 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,87 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2023
Înregistrarea în scopuri de TVA
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2021
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1971/2021.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.
Este CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. activă?
Da. CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.?
Cifra de afaceri a CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. în 2025 a fost de 797.948 lei, în creștere cu 4,8% față de 2024.
Ce profit a avut CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. în 2025?
În 2025, CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. a înregistrat un profit net de 579.184 lei.
Ce activitate are CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.?
Activitatea principală a CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
Unde are sediul CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.?
CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Victor Babeș Nr. 19, Ap. 70, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș, 430081.
CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. este plătitoare de TVA?
Da. CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre CREATIVE SOURCE SOFTWARE S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].