ActivăSRL

CREATING STARS S.R.L.

Str. Colinei Nr. 5, Bl. 5, Et. 2, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500084

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
41527157
Reg. Com.
J08/2662/2019
Înființată
19 august 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
109 mii lei
Profit net 2025
39 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.08.2019

Rezumat

Pe scurt

CREATING STARS S.R.L. (CUI 41527157) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 108.720 lei (-60% față de 2024) și un profit net de 38.945 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41527157
Nr. Reg. Com.
J08/2662/2019
EUID
ROONRC.J8/2662/2019
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
19 august 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Colinei Nr. 5, Bl. 5, Et. 2, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500084

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RĂDULE••• ANDR••• GEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-59,7% față de 2024

108.720 RON

2024: 269.925 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 8.889 RONAnul 2020: 65.383 RONAnul 2021: 96.052 RONAnul 2022: 298.478 RONAnul 2023: 268.350 RONAnul 2024: 269.925 RONAnul 2025: 108.720 RON

Profit net 2025

-78,5% față de 2024

38.945 RON

2024: 180.857 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 4.119 RONAnul 2020: 49.237 RONAnul 2021: 61.534 RONAnul 2022: 230.072 RONAnul 2023: 187.961 RONAnul 2024: 180.857 RONAnul 2025: 38.945 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    230 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2662/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CREATING STARS S.R.L.

Este CREATING STARS S.R.L. activă?

Da. CREATING STARS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CREATING STARS S.R.L.?

Cifra de afaceri a CREATING STARS S.R.L. în 2025 a fost de 108.720 lei, în scădere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut CREATING STARS S.R.L. în 2025?

În 2025, CREATING STARS S.R.L. a înregistrat un profit net de 38.945 lei.

Ce activitate are CREATING STARS S.R.L.?

Activitatea principală a CREATING STARS S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul CREATING STARS S.R.L.?

CREATING STARS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Colinei Nr. 5, Bl. 5, Et. 2, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500084.

CREATING STARS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CREATING STARS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CREATING STARS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CREATING STARS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CREATING STARS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].