Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CRAFTIA STUDIOS SRL (CUI 30971846) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 494.353 lei (+186% față de 2024) și un profit net de 334.515 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 34.800 lei |
| 2017 | 77.891 lei |
| 2018 | 326.650 lei |
| 2019 | 157.688 lei |
| 2020 | 39.934 lei |
| 2021 | 384.215 lei |
| 2022 | 536.118 lei |
| 2023 | 541.897 lei |
| 2024 | 172.876 lei |
| 2025 | 494.353 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 494.353 | 172.876 | 541.897 | 536.118 | 384.215 | 39.934 | 157.688 | 326.650 | 77.891 | 34.800 |
| Profit net | 334.515 | 29.082 | 392.403 | 407.712 | 324.465 | 34.149 | 130.878 | 306.035 | 67.041 | 26.476 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 13.972 | 44.891 | 77.695 | 109.336 | 22.865 | 3.757 | 5.167 | - | - | - |
| Active circulante | 516.611 | 184.265 | 422.283 | 595.242 | 305.998 | 96.661 | 129.234 | 309.313 | 96.233 | 26.846 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 339.325 | 12.422 | 47.304 | 309.159 | 201.308 | 36.112 | 2.487 | 4.244 | 26.459 | - |
| Datorii | 195.828 | 199.834 | 4.448 | 296.626 | 4.158 | 66.029 | 3.283 | 3.038 | 2.476 | 130 |
| Capitaluri proprii | 334.755 | 29.322 | 495.530 | 407.952 | 324.705 | 34.389 | 131.118 | 306.275 | 93.757 | 26.716 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,64 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CRAFTIA STUDIOS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CRAFTIA STUDIOS SRL în 2025 a fost de 494.353 lei, în creștere cu 186% față de 2024.
În 2025, CRAFTIA STUDIOS SRL a înregistrat un profit net de 334.515 lei.
Activitatea principală a CRAFTIA STUDIOS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
CRAFTIA STUDIOS SRL are sediul social la adresa BĂICULEȘTI Nr. 19, Bl. D9, Sc. B, Et. 8, Ap. 76, București Sectorul 1, Jud. București, 13191.
Da. CRAFTIA STUDIOS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. CRAFTIA STUDIOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].