CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL Radiată SRL

Înființată 22.05.2014 Radiată 07.07.2026
SIRET Nr. 67, Ap. 1, PARTER, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 12152 7320, Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Prezentare

Pe scurt

CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL (CUI 33198886) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2014 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Ultimul bilanț, din 2020, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 27.937 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2020
-
Profit net 2020
−27,9 miilei
+33,4%, față de 2019
Angajați 2020
0
−100,0%, față de 2019
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
12ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2014-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
2014154.490 lei
201544.554 lei
2016174.188 lei
2017268.686 lei
2018341.580 lei
2019-189.349 lei
2020-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2020201920182017201620152014
Cifra de afaceri--189.349341.580268.686174.18844.554154.490
Profit net-27.937-41.922-126.588110.00164.416-95.447
Număr mediu de angajați01--1--
Active imobilizate34.65157.61884.1257.9993.278596596
Active circulante361.407361.407685.384502.329385.737227.379126.108
Stocuri3.9583.958435--84-
Creanțe338.170338.170680.714498.043218.85946.27221.339
Datorii212.844207.874516.757132.167120.85524.23131.057
Capitaluri proprii183.214211.151253.073378.161268.160203.74495.647
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,70 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,70 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
54% Față de anul anterior: în creștere

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 07.07.2026. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 07.07.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
33198886
Nr. Reg. Com.
J40/6153/2014
EUID
ROONRC.J40/6153/2014
Cod CAEN principal
7320, Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Data înființării
22 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
SIRET Nr. 67, Ap. 1, PARTER, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 12152
Domiciliu fiscal
Str. Siret Nr. 67, PARTER, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 12152

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• CIU••• ANDR••• DANI•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stări încheiate la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2025
  1. Stări noi la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment. ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  5. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2020
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL

Este CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL activă?

Nu. CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL în 2020?

În 2020, CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 27.937 lei.

Ce activitate avea CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL?

Activitatea principală a CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Unde avea sediul CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL?

CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL avea sediul social la adresa SIRET Nr. 67, Ap. 1, PARTER, București Sectorul 1, Jud. București, 12152.

CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CPI SMART OPERATION SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].