ActivăSRL

COTO-COM S.R.L.

Str. PICTOR STEFAN DUMITRESCU Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 41362

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
9254843
Reg. Com.
J40/1750/1997
Înființată
7 martie 1997
Vechime
29 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
145 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.03.1997

Rezumat

Pe scurt

COTO-COM S.R.L. (CUI 9254843) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 1997. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 144.871 lei (+2,1% față de 2024) și un profit net de 2.730 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9254843
Nr. Reg. Com.
J40/1750/1997
EUID
ROONRC.J40/1750/1997
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
7 martie 1997
Vechime
29 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PICTOR STEFAN DUMITRESCU Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 41362

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STO••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,1% față de 2024

144.871 RON

2024: 141.919 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 22.212 RONAnul 2017: 34.350 RONAnul 2018: 34.250 RONAnul 2019: 58.417 RONAnul 2020: 55.220 RONAnul 2021: 123.178 RONAnul 2022: 137.219 RONAnul 2023: 138.960 RONAnul 2024: 141.919 RONAnul 2025: 144.871 RON

Profit net 2025

+504,4% față de 2024

2.730 RON

2024: -675 RON

-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.826 RONAnul 2017: 21.985 RONAnul 2018: 10.591 RONAnul 2019: 4.383 RONAnul 2020: -2.409 RONAnul 2021: 5.451 RONAnul 2022: 20.571 RONAnul 2023: 15.257 RONAnul 2024: -675 RONAnul 2025: 2.730 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -675 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,89Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,89 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1750/1997, sub denumirea COTO-COM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COTO-COM S.R.L.

Este COTO-COM S.R.L. activă?

Da. COTO-COM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COTO-COM S.R.L.?

Cifra de afaceri a COTO-COM S.R.L. în 2025 a fost de 144.871 lei, în creștere cu 2,1% față de 2024.

Ce profit a avut COTO-COM S.R.L. în 2025?

În 2025, COTO-COM S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.730 lei.

Ce activitate are COTO-COM S.R.L.?

Activitatea principală a COTO-COM S.R.L. este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul COTO-COM S.R.L.?

COTO-COM S.R.L. are sediul social la adresa Str. PICTOR STEFAN DUMITRESCU Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, Sector 4 Mun. București, Jud. București, 41362.

COTO-COM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. COTO-COM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COTO-COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. COTO-COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COTO-COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].