Marjă netă
SlabFirma a pierdut 212,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COSMIN STYLE SRL (CUI 22796892) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Zilișteanca, Comuna Poșta Cîlnău, județul Buzău, înființată în 2007 și radiată în 2019. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 28.468 lei (+0,8% față de 2017) și o pierdere netă de 60.425 lei, cu 3 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 5.657 lei |
| 2010 | 62.653 lei |
| 2011 | 77.069 lei |
| 2012 | 41.071 lei |
| 2013 | 0 lei |
| 2014 | 28.550 lei |
| 2015 | 47.849 lei |
| 2016 | 33.962 lei |
| 2017 | 28.233 lei |
| 2018 | 28.468 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.468 | 28.233 | 33.962 | 47.849 | 28.550 | 0 | 41.071 | 77.069 | 62.653 | 5.657 |
| Profit net | -60.425 | -23.708 | -18.823 | 2 | -15.182 | 0 | -13.818 | 1.884 | 1.277 | -16.712 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | - | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 9.096 | 10.727 | 13.452 |
| Active circulante | 41.410 | 48.949 | 52.208 | 58.433 | 53.024 | 43.789 | 43.789 | 44.900 | 60.484 | 55.797 |
| Stocuri | 41.355 | 48.042 | 51.804 | 58.058 | 52.749 | 42.974 | 42.974 | 44.628 | 60.337 | 55.703 |
| Creanțe | - | 881 | 214 | 75 | 127 | 461 | 461 | 75 | 75 | 75 |
| Datorii | 224.237 | 171.351 | 150.902 | 138.304 | 111.057 | 75.514 | 75.514 | 79.470 | 98.569 | 97.884 |
| Capitaluri proprii | -173.731 | -113.306 | -89.598 | -70.775 | -48.937 | -22.629 | -22.629 | -25.474 | -27.358 | -28.635 |
Firma a pierdut 212,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
444% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. COSMIN STYLE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a COSMIN STYLE SRL în 2018 a fost de 28.468 lei, în creștere cu 0,8% față de 2017.
În 2018, COSMIN STYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 60.425 lei.
Conform bilanțului pe 2018, COSMIN STYLE SRL a avut în medie 3 angajați (față de 2 angajați în 2017).
Activitatea principală a COSMIN STYLE SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
COSMIN STYLE SRL avea sediul social la adresa Sat Zilișteanca, Comuna Poșta Cîlnău, Jud. Buzău, 127491.
Nu. COSMIN STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].