ActivăSRL

COSMILENS SRL

Str. Gheorghe Dima Nr. 3, Ap. 29, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
35371311
Reg. Com.
J12/3/2016
Înființată
4 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
522 mii lei
Profit net 2025
372 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.01.2016

Rezumat

Pe scurt

COSMILENS SRL (CUI 35371311) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 521.866 lei (+4,5% față de 2024) și un profit net de 372.128 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35371311
Nr. Reg. Com.
J12/3/2016
EUID
ROONRC.J12/3/2016
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
4 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Dima Nr. 3, Ap. 29, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RO••• GAV••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,5% față de 2024

521.866 RON

2024: 499.515 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 410.847 RONAnul 2017: 403.008 RONAnul 2018: 365.242 RONAnul 2019: 358.436 RONAnul 2020: 280.870 RONAnul 2021: 387.389 RONAnul 2022: 460.132 RONAnul 2023: 467.695 RONAnul 2024: 499.515 RONAnul 2025: 521.866 RON

Profit net 2025

-3,9% față de 2024

372.128 RON

2024: 387.374 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 352.866 RONAnul 2017: 337.544 RONAnul 2018: 304.858 RONAnul 2019: 284.492 RONAnul 2020: 210.899 RONAnul 2021: 299.354 RONAnul 2022: 392.586 RONAnul 2023: 392.823 RONAnul 2024: 387.374 RONAnul 2025: 372.128 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    522 mii lei
    Profit net
    372 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    500 mii lei
    Profit net
    387 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    468 mii lei
    Profit net
    393 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    393 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    387 mii lei
    Profit net
    299 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    281 mii lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    358 mii lei
    Profit net
    284 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    305 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    403 mii lei
    Profit net
    338 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    411 mii lei
    Profit net
    353 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,66Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
16%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COSMILENS SRL

Este COSMILENS SRL activă?

Da. COSMILENS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COSMILENS SRL?

Cifra de afaceri a COSMILENS SRL în 2025 a fost de 521.866 lei, în creștere cu 4,5% față de 2024.

Ce profit a avut COSMILENS SRL în 2025?

În 2025, COSMILENS SRL a înregistrat un profit net de 372.128 lei.

Ce activitate are COSMILENS SRL?

Activitatea principală a COSMILENS SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul COSMILENS SRL?

COSMILENS SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Dima Nr. 3, Ap. 29, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400358.

COSMILENS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. COSMILENS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COSMILENS SRL are datorii la ANAF?

Nu. COSMILENS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COSMILENS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].