ActivăSRL

COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.

Str. Bujorului Nr. 15, Sat Sfântu Gheorghe Com. Sfântu Gheorghe, Jud. Ialomiţa, 927215

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
28360018
Reg. Com.
J21/173/2011
Înființată
15 aprilie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2020
106 mii lei
Profit net 2020
6 mii lei
Angajați 2020
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.04.2011

Rezumat

Pe scurt

COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. (CUI 28360018) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Sfântu Gheorghe, județul Ialomița, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 106.227 lei (+1.250% față de 2019) și un profit net de 6.490 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28360018
Nr. Reg. Com.
J21/173/2011
EUID
ROONRC.J21/173/2011
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
15 aprilie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bujorului Nr. 15, Sat Sfântu Gheorghe Com. Sfântu Gheorghe, Jud. Ialomiţa, 927215

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• MĂDĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

+1249,9% față de 2019

106.227 RON

2019: 7.869 RON

0100k200k300k400k20112012201320142015201620192020Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 389.351 RONAnul 2013: 396.964 RONAnul 2014: 73.332 RONAnul 2015: 234.113 RONAnul 2016: 115.409 RONAnul 2019: 7.869 RONAnul 2020: 106.227 RON

Profit net 2020

+192,3% față de 2019

6.490 RON

2019: -7.028 RON

-20k-10k010k20k30k20112012201320142015201620192020Anul 2011: -2.957 RONAnul 2012: 639 RONAnul 2013: 8.495 RONAnul 2014: -12.804 RONAnul 2015: 3 RONAnul 2016: 22.159 RONAnul 2019: -7.028 RONAnul 2020: 6.490 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    234 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    397 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    4
  • 2012

    Cifra de afaceri
    389 mii lei
    Profit net
    639 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăBun
6,1%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620192020

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,82Față de anul anterior: în creștere
20142015201620192020

Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
122%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620192020

122% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/173/2011, sub denumirea COSMAD CONSTRUCT 2006 SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.

Este COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. activă?

Da. COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.?

Cifra de afaceri a COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. în 2020 a fost de 106.227 lei, în creștere cu 1.250% față de 2019.

Ce profit a avut COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. în 2020?

În 2020, COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. a înregistrat un profit net de 6.490 lei.

Ce activitate are COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.?

Activitatea principală a COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.?

COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. are sediul social la adresa Str. Bujorului Nr. 15, Sat Sfântu Gheorghe Com. Sfântu Gheorghe, Jud. Ialomița, 927215.

COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COSMAD CONSTRUCT 2006 S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].