ActivăSRL

COREBOS SRL

Str. Hebe Nr. 57, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300500

CAEN 5611: Restaurante

CUI
27814663
Reg. Com.
J2010002025354
Înființată
15 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
59,2 mil. lei
Profit net 2025
2,4 mil. lei
Angajați 2025
191

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.12.2010

Rezumat

Pe scurt

COREBOS SRL (CUI 27814663) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59,2 mil. lei (+6% față de 2024) și un profit net de 2,38 mil. lei, cu 191 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27814663
Nr. Reg. Com.
J2010002025354
EUID
ROONRC.J2010002025354
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
15 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Hebe Nr. 57, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COSOV••• RE••• BOG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,0% față de 2024

59.195.259 RON

2024: 55.870.215 RON

020 mil40 mil60 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.593.188 RONAnul 2017: 24.711.264 RONAnul 2018: 32.187.213 RONAnul 2019: 44.724.781 RONAnul 2020: 29.786.129 RONAnul 2021: 42.828.146 RONAnul 2022: 58.631.221 RONAnul 2023: 54.034.406 RONAnul 2024: 55.870.215 RONAnul 2025: 59.195.259 RON

Profit net 2025

+67,0% față de 2024

2.376.568 RON

2024: 1.423.507 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.022.494 RONAnul 2017: 1.850.806 RONAnul 2018: 3.623.296 RONAnul 2019: 5.731.839 RONAnul 2020: 1.435.672 RONAnul 2021: 2.335.576 RONAnul 2022: 1.420.977 RONAnul 2023: 598.396 RONAnul 2024: 1.423.507 RONAnul 2025: 2.376.568 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    59,2 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    191
  • 2024

    Cifra de afaceri
    55,9 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    189
  • 2023

    Cifra de afaceri
    54,0 mil. lei
    Profit net
    598 mii lei
    Angajați
    195
  • 2022

    Cifra de afaceri
    58,6 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    222
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42,8 mil. lei
    Profit net
    2,3 mil. lei
    Angajați
    195
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29,8 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    213
  • 2019

    Cifra de afaceri
    44,7 mil. lei
    Profit net
    5,7 mil. lei
    Angajați
    204
  • 2018

    Cifra de afaceri
    32,2 mil. lei
    Profit net
    3,6 mil. lei
    Angajați
    175
  • 2017

    Cifra de afaceri
    24,7 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    147
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19,6 mil. lei
    Profit net
    2,0 mil. lei
    Angajați
    121

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,52Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2025/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COREBOS SRL

Este COREBOS SRL activă?

Da. COREBOS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COREBOS SRL?

Cifra de afaceri a COREBOS SRL în 2025 a fost de 59.195.259 lei (59,2 mil. lei), în creștere cu 6% față de 2024.

Ce profit a avut COREBOS SRL în 2025?

În 2025, COREBOS SRL a înregistrat un profit net de 2,38 mil. lei (2.376.568 lei).

Ce activitate are COREBOS SRL?

Activitatea principală a COREBOS SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul COREBOS SRL?

COREBOS SRL are sediul social la adresa Str. Hebe Nr. 57, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300500.

COREBOS SRL este plătitoare de TVA?

Da. COREBOS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

COREBOS SRL are datorii la ANAF?

Da. COREBOS SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COREBOS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].