Marjă netă
SlabFirma a pierdut 230 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COPOU HOLDING SRL (CUI 37803483) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 58.245 lei (-78% față de 2024) și o pierdere netă de 133.963 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 3.888 lei |
| 2019 | 354.473 lei |
| 2020 | 154.620 lei |
| 2021 | 372.840 lei |
| 2022 | 355.250 lei |
| 2023 | 311.258 lei |
| 2024 | 263.291 lei |
| 2025 | 58.245 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 58.245 | 263.291 | 311.258 | 355.250 | 372.840 | 154.620 | 354.473 | 3.888 |
| Profit net | -133.963 | 25.639 | 139.776 | 209.956 | 120.764 | 26.789 | 192.809 | 2.949 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - |
| Active imobilizate | 168.851 | 81.109 | 42.649 | 52.317 | 58.542 | 41.798 | 9.503 | 183 |
| Active circulante | 270.584 | 538.232 | 504.924 | 412.972 | 229.723 | 130.523 | 197.371 | 4.092 |
| Stocuri | 212.187 | 285.725 | 205.735 | 158.622 | 104.223 | 64.736 | 53.191 | - |
| Creanțe | 43.068 | 196.771 | 244.706 | 50.893 | 50.723 | 13.964 | 5.778 | 166 |
| Datorii | 63.767 | 53.746 | 7.417 | 55.223 | 11.955 | 17.374 | 10.716 | 1.126 |
| Capitaluri proprii | 375.668 | 565.595 | 540.156 | 410.066 | 276.310 | 154.947 | 196.158 | 3.149 |
Firma a pierdut 230 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,24 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. COPOU HOLDING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a COPOU HOLDING SRL în 2025 a fost de 58.245 lei, în scădere cu 78% față de 2024.
În 2025, COPOU HOLDING SRL a înregistrat o pierdere netă de 133.963 lei.
Activitatea principală a COPOU HOLDING SRL este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
COPOU HOLDING SRL are sediul social la adresa 14 DECEMBRIE 1989 Nr. 7, Ap. 2, BIROUL NR. 2, PARTER, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700036.
Da. COPOU HOLDING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. COPOU HOLDING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].