ActivăSRL

CONVERTECH SERVICE SRL

Str. Teodor Mihali Nr. 2, Ap. 114, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400691

CAEN 9511: Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CUI
24835394
Reg. Com.
J12/4812/2008
Înființată
8 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
245 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.12.2008

Rezumat

Pe scurt

CONVERTECH SERVICE SRL (CUI 24835394) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN 9511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 245.419 lei (+2,9% față de 2024) și un profit net de 12.169 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24835394
Nr. Reg. Com.
J12/4812/2008
EUID
ROONRC.J12/4812/2008
Cod CAEN principal
9511 - Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Data înființării
8 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Teodor Mihali Nr. 2, Ap. 114, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400691

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ZI••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,9% față de 2024

245.419 RON

2024: 238.579 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 178.410 RONAnul 2017: 183.482 RONAnul 2018: 183.482 RONAnul 2019: 176.745 RONAnul 2020: 187.660 RONAnul 2021: 203.272 RONAnul 2022: 183.430 RONAnul 2023: 244.020 RONAnul 2024: 238.579 RONAnul 2025: 245.419 RON

Profit net 2025

-15,1% față de 2024

12.169 RON

2024: 14.340 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.512 RONAnul 2017: 30.228 RONAnul 2018: 15.424 RONAnul 2019: 39.833 RONAnul 2020: 8.393 RONAnul 2021: 3.940 RONAnul 2022: 952 RONAnul 2023: 31.109 RONAnul 2024: 14.340 RONAnul 2025: 12.169 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    952 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,19Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
76%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4812/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONVERTECH SERVICE SRL

Este CONVERTECH SERVICE SRL activă?

Da. CONVERTECH SERVICE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONVERTECH SERVICE SRL?

Cifra de afaceri a CONVERTECH SERVICE SRL în 2025 a fost de 245.419 lei, în creștere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut CONVERTECH SERVICE SRL în 2025?

În 2025, CONVERTECH SERVICE SRL a înregistrat un profit net de 12.169 lei.

Ce activitate are CONVERTECH SERVICE SRL?

Activitatea principală a CONVERTECH SERVICE SRL este Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN 9511).

Unde are sediul CONVERTECH SERVICE SRL?

CONVERTECH SERVICE SRL are sediul social la adresa Str. Teodor Mihali Nr. 2, Ap. 114, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400691.

CONVERTECH SERVICE SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONVERTECH SERVICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONVERTECH SERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONVERTECH SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONVERTECH SERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].