CONTSERV LB SRL Funcțiune SRL

Înființată 09.12.2016
CONSTANTIN MAVROCORDAT Nr. 37, CAMERA 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, 707305 6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Prezentare

Pe scurt

CONTSERV LB SRL (CUI 36821244) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Miroslava, Comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.800 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 27.557 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
133,8 miilei
+24,6%, față de 2024
Profit net 2025
27,6 miilei
+5,7%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
20,6%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201747.100 lei
201867.250 lei
201970.776 lei
202078.000 lei
2021103.150 lei
202291.950 lei
2023105.850 lei
2024107.400 lei
2025133.800 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri133.800107.400105.85091.950103.15078.00070.77667.25047.100
Profit net27.55726.07238.38681.53492.93466.64061.14253.74839.375
Număr mediu de angajați111000---
Active imobilizate30.18436.77701.8774.2817.4743.167-27
Active circulante52.93164.82276.05191.236125.442172.106124.89389.33362.950
Stocuri-----1.234---
Creanțe29.23227.80035.00084.60071.150118.70070.8001.600-
Datorii56.90276.21437.4259.5068276.48912.47518.39023.402
Capitaluri proprii27.79726.31238.62682.038123.207163.616115.58570.94339.575
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
21% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,93 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
67% Față de anul anterior: în scădere

67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 09.12.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
36821244
Nr. Reg. Com.
J2016002589221
EUID
ROONRC.J2016002589221
Cod CAEN principal
6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
9 decembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
CONSTANTIN MAVROCORDAT Nr. 37, CAMERA 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, 707305
Domiciliu fiscal
Str. Constantin Mavrocordat Nr. 37, CAMERA 1, Sat Miroslava Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707305

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0725••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BELC••• LA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2021
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2016
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/2589/2016. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CONTSERV LB SRL

Este CONTSERV LB SRL activă?

Da. CONTSERV LB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONTSERV LB SRL?

Cifra de afaceri a CONTSERV LB SRL în 2025 a fost de 133.800 lei, în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut CONTSERV LB SRL în 2025?

În 2025, CONTSERV LB SRL a înregistrat un profit net de 27.557 lei.

Ce activitate are CONTSERV LB SRL?

Activitatea principală a CONTSERV LB SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul CONTSERV LB SRL?

CONTSERV LB SRL are sediul social la adresa CONSTANTIN MAVROCORDAT Nr. 37, CAMERA 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Jud. Iași, 707305.

CONTSERV LB SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CONTSERV LB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CONTSERV LB SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONTSERV LB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONTSERV LB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].