ActivăSRL

CONTROL ENGINEERING S.R.L.

Str. Ion Minulescu Nr. 26, Ap. 2, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
23340974
Reg. Com.
J01/245/2008
Înființată
21 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
16 mii lei
Profit net 2025
-12 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.02.2008

Rezumat

Pe scurt

CONTROL ENGINEERING S.R.L. (CUI 23340974) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 16.404 lei (+7,9% față de 2024) și o pierdere netă de 12.370 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23340974
Nr. Reg. Com.
J01/245/2008
EUID
ROONRC.J01/245/2008
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
21 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Minulescu Nr. 26, Ap. 2, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• FLOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+7,9% față de 2024

16.404 RON

2024: 15.200 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 23.497 RONAnul 2017: 34.480 RONAnul 2018: 40.703 RONAnul 2019: 64.513 RONAnul 2020: 48.885 RONAnul 2021: 20.500 RONAnul 2022: 10.187 RONAnul 2023: 7.250 RONAnul 2024: 15.200 RONAnul 2025: 16.404 RON

Profit net 2025

-17,4% față de 2024

-12.370 RON

2024: -10.533 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.192 RONAnul 2017: 24.930 RONAnul 2018: 8.784 RONAnul 2019: 40.418 RONAnul 2020: 36.625 RONAnul 2021: 481 RONAnul 2022: -12.510 RONAnul 2023: -9.597 RONAnul 2024: -10.533 RONAnul 2025: -12.370 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    481 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-75%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 75,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
20212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/245/2008, sub denumirea CONTROL ENGINEERING SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONTROL ENGINEERING S.R.L.

Este CONTROL ENGINEERING S.R.L. activă?

Da. CONTROL ENGINEERING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONTROL ENGINEERING S.R.L.?

Cifra de afaceri a CONTROL ENGINEERING S.R.L. în 2025 a fost de 16.404 lei, în creștere cu 7,9% față de 2024.

Ce profit a avut CONTROL ENGINEERING S.R.L. în 2025?

În 2025, CONTROL ENGINEERING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 12.370 lei.

Ce activitate are CONTROL ENGINEERING S.R.L.?

Activitatea principală a CONTROL ENGINEERING S.R.L. este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul CONTROL ENGINEERING S.R.L.?

CONTROL ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ion Minulescu Nr. 26, Ap. 2, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba.

CONTROL ENGINEERING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CONTROL ENGINEERING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CONTROL ENGINEERING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CONTROL ENGINEERING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONTROL ENGINEERING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].