RadiatăSRL

CONTGUT D & A SRL

Str. Libertatii Nr. 109, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Braşov, 507223

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
33103738
Reg. Com.
J08/682/2014
Înființată
28 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2022
25 mii lei
Profit net 2022
-10 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.12.2023

Rezumat

Pe scurt

CONTGUT D & A SRL (CUI 33103738) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Zizin, comuna Tărlungeni, județul Brașov, înființată în 2014 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 25.480 lei (-2,6% față de 2021) și o pierdere netă de 9.687 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33103738
Nr. Reg. Com.
J08/682/2014
EUID
ROONRC.J8/682/2014
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
28 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Libertatii Nr. 109, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Braşov, 507223

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ALBU••• DI••• ANAMA•••
  • GHER••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-2,6% față de 2021

25.480 RON

2021: 26.170 RON

020k40k60k201420152016201720182019202020212022Anul 2014: 49.745 RONAnul 2015: 38.653 RONAnul 2016: 49.640 RONAnul 2017: 49.680 RONAnul 2018: 57.430 RONAnul 2019: 38.030 RONAnul 2020: 29.450 RONAnul 2021: 26.170 RONAnul 2022: 25.480 RON

Profit net 2022

-262,3% față de 2021

-9.687 RON

2021: 5.968 RON

-10k-5k05k10k201420152016201720182019202020212022Anul 2014: 1.546 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 3.752 RONAnul 2017: 7.112 RONAnul 2018: 4.567 RONAnul 2019: -6.653 RONAnul 2020: 4.122 RONAnul 2021: 5.968 RONAnul 2022: -9.687 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăSlab
-38%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Firma a pierdut 38 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
28,96Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 28,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,5%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

3,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/682/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONTGUT D & A SRL

Este CONTGUT D & A SRL activă?

Nu. CONTGUT D & A SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a CONTGUT D & A SRL?

Cifra de afaceri a CONTGUT D & A SRL în 2022 a fost de 25.480 lei, în scădere cu 2,6% față de 2021.

Ce profit a avut CONTGUT D & A SRL în 2022?

În 2022, CONTGUT D & A SRL a înregistrat o pierdere netă de 9.687 lei.

Ce activitate avea CONTGUT D & A SRL?

Activitatea principală a CONTGUT D & A SRL era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde avea sediul CONTGUT D & A SRL?

CONTGUT D & A SRL avea sediul social la adresa Str. Libertatii Nr. 109, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Brașov, 507223.

CONTGUT D & A SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONTGUT D & A SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONTGUT D & A SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].