Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONTEVAL TRADING SRL (CUI 9326940) este o societate cu răspundere limitată activă din Brăila, înființată în 1997. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 147.952 lei (+18% față de 2024) și un profit net de 74.196 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 78.746 lei |
| 2017 | 47.576 lei |
| 2018 | 66.810 lei |
| 2019 | 89.525 lei |
| 2020 | 75.808 lei |
| 2021 | 85.910 lei |
| 2022 | 91.846 lei |
| 2023 | 101.248 lei |
| 2024 | 125.650 lei |
| 2025 | 147.952 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 147.952 | 125.650 | 101.248 | 91.846 | 85.910 | 75.808 | 89.525 | 66.810 | 47.576 | 78.746 |
| Profit net | 74.196 | 50.995 | 25.167 | 17.614 | 24.404 | 19.445 | 12.807 | 7.605 | -10.390 | 17.075 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 96.022 | 29.936 | 43.899 | 36.484 | 75.109 | 50.819 | 70.969 | 75.004 | 68.102 | 79.813 |
| Stocuri | - | - | - | 38 | - | 1.045 | - | - | - | - |
| Creanțe | 66.240 | 6.413 | 18.374 | - | 1.521 | 1.521 | 1.521 | 6.966 | 2.000 | 2.000 |
| Datorii | 19.702 | 6.812 | 16.770 | 16.908 | 2.203 | 2.316 | 6.211 | 3.053 | 3.756 | 5.077 |
| Capitaluri proprii | 76.320 | 23.124 | 27.129 | 19.576 | 72.906 | 48.503 | 64.758 | 71.951 | 64.346 | 74.736 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,87 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONTEVAL TRADING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONTEVAL TRADING SRL în 2025 a fost de 147.952 lei, în creștere cu 18% față de 2024.
În 2025, CONTEVAL TRADING SRL a înregistrat un profit net de 74.196 lei.
Activitatea principală a CONTEVAL TRADING SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
CONTEVAL TRADING SRL are sediul social la adresa Str. PIETĂȚII Nr. 11, Bl. A9, Sc. 1, Et. 3, Ap. 54, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 6100.
Nu. CONTEVAL TRADING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONTEVAL TRADING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].