ActivăSRL

CONTCOM SRL

Str. Călăraşi Nr. 583C, Mun. Feteşti, Jud. Ialomiţa, 925100

CAEN 4778: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CUI
3533113
Reg. Com.
J1993000152217
Înființată
16 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
113 mii lei
Profit net 2025
-9 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.03.1993

Rezumat

Pe scurt

CONTCOM SRL (CUI 3533113) este o societate cu răspundere limitată activă din Fetești, județul Ialomița, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 112.774 lei (-5,2% față de 2024) și o pierdere netă de 8.677 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3533113
Nr. Reg. Com.
J1993000152217
EUID
ROONRC.J1993000152217
Cod CAEN principal
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Data înființării
16 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Călăraşi Nr. 583C, Mun. Feteşti, Jud. Ialomiţa, 925100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • IONE••• OLG•••
  • ROT••• ADRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,2% față de 2024

112.774 RON

2024: 118.959 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 105.219 RONAnul 2017: 206.897 RONAnul 2018: 365.401 RONAnul 2019: 272.495 RONAnul 2020: 157.693 RONAnul 2021: 140.497 RONAnul 2022: 110.668 RONAnul 2023: 113.176 RONAnul 2024: 118.959 RONAnul 2025: 112.774 RON

Profit net 2025

-48,5% față de 2024

-8.677 RON

2024: -5.842 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -10.976 RONAnul 2017: -14.761 RONAnul 2018: 326 RONAnul 2019: 5.269 RONAnul 2020: 48.063 RONAnul 2021: -9.592 RONAnul 2022: -10.710 RONAnul 2023: -4.608 RONAnul 2024: -5.842 RONAnul 2025: -8.677 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    326 lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,96Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/152/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONTCOM SRL

Este CONTCOM SRL activă?

Da. CONTCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONTCOM SRL?

Cifra de afaceri a CONTCOM SRL în 2025 a fost de 112.774 lei, în scădere cu 5,2% față de 2024.

Ce profit a avut CONTCOM SRL în 2025?

În 2025, CONTCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.677 lei.

Ce activitate are CONTCOM SRL?

Activitatea principală a CONTCOM SRL este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).

Unde are sediul CONTCOM SRL?

CONTCOM SRL are sediul social la adresa Str. Călărași Nr. 583C, Mun. Fetești, Jud. Ialomița, 925100.

CONTCOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONTCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONTCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONTCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONTCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].