ActivăSRL

CONTA SMART SOLUTIONS SRL

Str. Ceahlău Nr. 57, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
31402865
Reg. Com.
J12/933/2013
Înființată
22 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
2,2 mil. lei
Profit net 2025
678 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.03.2013

Rezumat

Pe scurt

CONTA SMART SOLUTIONS SRL (CUI 31402865) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,16 mil. lei (+20% față de 2024) și un profit net de 677.560 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31402865
Nr. Reg. Com.
J12/933/2013
EUID
ROONRC.J12/933/2013
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
22 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ceahlău Nr. 57, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CRI••• MIHA•••
  • FEK••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,1% față de 2024

2.160.980 RON

2024: 1.800.045 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 263.298 RONAnul 2017: 317.397 RONAnul 2018: 401.442 RONAnul 2019: 555.651 RONAnul 2020: 658.067 RONAnul 2021: 788.635 RONAnul 2022: 1.171.639 RONAnul 2023: 1.563.215 RONAnul 2024: 1.800.045 RONAnul 2025: 2.160.980 RON

Profit net 2025

+46,7% față de 2024

677.560 RON

2024: 461.770 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 72.056 RONAnul 2017: 89.042 RONAnul 2018: 134.448 RONAnul 2019: 197.634 RONAnul 2020: 232.629 RONAnul 2021: 350.149 RONAnul 2022: 524.244 RONAnul 2023: 483.332 RONAnul 2024: 461.770 RONAnul 2025: 677.560 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    678 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    462 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    483 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    524 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    789 mii lei
    Profit net
    350 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    658 mii lei
    Profit net
    233 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    556 mii lei
    Profit net
    198 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    401 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    317 mii lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,43Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/933/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONTA SMART SOLUTIONS SRL

Este CONTA SMART SOLUTIONS SRL activă?

Da. CONTA SMART SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONTA SMART SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a CONTA SMART SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 2.160.980 lei (2,16 mil. lei), în creștere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut CONTA SMART SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, CONTA SMART SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 677.560 lei.

Ce activitate are CONTA SMART SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a CONTA SMART SOLUTIONS SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul CONTA SMART SOLUTIONS SRL?

CONTA SMART SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Str. Ceahlău Nr. 57, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488.

CONTA SMART SOLUTIONS SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONTA SMART SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONTA SMART SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONTA SMART SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONTA SMART SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].