ActivăSRL

CONT & COM SRL

Nr. 413, Sat Ghizela Com. Ghizela, Jud. Timiş, 307205

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
14955687
Reg. Com.
J2002001707351
Înființată
21 octombrie 2002
Vechime
23 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1 mii lei
Profit net 2025
-1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 02.04.2012

Rezumat

Pe scurt

CONT & COM SRL (CUI 14955687) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ghizela, județul Timiș, înființată în 2002. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.000 lei (-80% față de 2024) și o pierdere netă de 1.149 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14955687
Nr. Reg. Com.
J2002001707351
EUID
ROONRC.J2002001707351
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
21 octombrie 2002
Vechime
23 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 413, Sat Ghizela Com. Ghizela, Jud. Timiş, 307205

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BAL••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-80,3% față de 2024

1.000 RON

2024: 5.070 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 42.372 RONAnul 2017: 20.838 RONAnul 2018: 11.000 RONAnul 2019: 8.100 RONAnul 2020: 4.000 RONAnul 2021: 26.544 RONAnul 2022: 29.344 RONAnul 2023: 3.600 RONAnul 2024: 5.070 RONAnul 2025: 1.000 RON

Profit net 2025

-145,3% față de 2024

-1.149 RON

2024: 2.535 RON

-10k010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.872 RONAnul 2017: 15.864 RONAnul 2018: 9.381 RONAnul 2019: 5.984 RONAnul 2020: 762 RONAnul 2021: 10.911 RONAnul 2022: -4.069 RONAnul 2023: 201 RONAnul 2024: 2.535 RONAnul 2025: -1.149 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    201 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    762 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-115%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 114,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
13,45Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

3,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2002

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1707/2002.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONT & COM SRL

Este CONT & COM SRL activă?

Da. CONT & COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONT & COM SRL?

Cifra de afaceri a CONT & COM SRL în 2025 a fost de 1.000 lei, în scădere cu 80% față de 2024.

Ce profit a avut CONT & COM SRL în 2025?

În 2025, CONT & COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.149 lei.

Ce activitate are CONT & COM SRL?

Activitatea principală a CONT & COM SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul CONT & COM SRL?

CONT & COM SRL are sediul social la adresa Nr. 413, Sat Ghizela Com. Ghizela, Jud. Timiș, 307205.

CONT & COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CONT & COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CONT & COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONT & COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONT & COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].