Marjă netă
SlabFirma a pierdut 47,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONT BEST SRL (CUI 15836390) este o societate cu răspundere limitată activă din Roman, județul Neamț, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 26.950 lei (+87% față de 2024) și o pierdere netă de 12.738 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 47.450 lei |
| 2017 | 47.740 lei |
| 2018 | 57.910 lei |
| 2019 | 53.040 lei |
| 2020 | 50.730 lei |
| 2021 | 53.790 lei |
| 2022 | 46.890 lei |
| 2023 | 47.790 lei |
| 2024 | 14.440 lei |
| 2025 | 26.950 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 26.950 | 14.440 | 47.790 | 46.890 | 53.790 | 50.730 | 53.040 | 57.910 | 47.740 | 47.450 |
| Profit net | -12.738 | -17.144 | -2.403 | 17.876 | 28.091 | 30.583 | 43.655 | 25.722 | 19.466 | 32.548 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 20.260 | 33.012 | 43.871 | 10.806 | 18.324 | 24.304 | 32.637 | - | - | - |
| Active circulante | 8.039 | 8.061 | 42.033 | 88.442 | 90.142 | 82.079 | 66.954 | 59.201 | 33.107 | 34.345 |
| Stocuri | - | - | - | 1.243 | - | - | - | - | - | 133 |
| Creanțe | 983 | 483 | 10.470 | 50.000 | 2.100 | 1.050 | 1.050 | 1.250 | - | 900 |
| Datorii | 2.839 | 2.874 | 561 | 1.502 | 1.596 | 1.605 | 396 | 3.660 | 3.289 | 2.993 |
| Capitaluri proprii | 25.460 | 38.199 | 85.343 | 97.746 | 106.870 | 104.778 | 99.195 | 55.541 | 29.818 | 31.352 |
Firma a pierdut 47,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,83 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONT BEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONT BEST SRL în 2025 a fost de 26.950 lei, în creștere cu 87% față de 2024.
În 2025, CONT BEST SRL a înregistrat o pierdere netă de 12.738 lei.
Activitatea principală a CONT BEST SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).
CONT BEST SRL are sediul social la adresa Str. ION CREANGA, Bl. 2, Sc. B, Ap. 21, Municipiul Roman, Jud. Neamț, 5550.
Nu. CONT BEST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONT BEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].