RadiatăSRL

CONSULT SERV SRL

Str. DRUMUL BISERICII Nr. 50, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
17749614
Reg. Com.
J23/1281/2005
Înființată
4 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2009
77 mii lei
Profit net 2009
27 mii lei
Angajați 2009
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.07.2010

Rezumat

Pe scurt

CONSULT SERV SRL (CUI 17749614) a fost o societate cu răspundere limitată din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2005 și radiată în 2010. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 76.995 lei (-53% față de 2008) și un profit net de 27.074 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17749614
Nr. Reg. Com.
J23/1281/2005
EUID
ROONRC.J23/1281/2005
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
4 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DRUMUL BISERICII Nr. 50, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUC••• CH••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2009

-52,9% față de 2008

76.995 RON

2008: 163.300 RON

050k100k150k200k20082009Anul 2008: 163.300 RONAnul 2009: 76.995 RON

Profit net 2009

-69,9% față de 2008

27.074 RON

2008: 90.070 RON

025k50k75k100k20082009Anul 2008: 90.070 RONAnul 2009: 27.074 RON

Evoluție pe ani

  • 2009

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2009

Marjă netăBun
35%Față de anul anterior: în scădere
20082009

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
7,87Față de anul anterior: în creștere
20082009

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20082009

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2010

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1281/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONSULT SERV SRL

Este CONSULT SERV SRL activă?

Nu. CONSULT SERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.

Care este cifra de afaceri a CONSULT SERV SRL?

Cifra de afaceri a CONSULT SERV SRL în 2009 a fost de 76.995 lei, în scădere cu 53% față de 2008.

Ce profit a avut CONSULT SERV SRL în 2009?

În 2009, CONSULT SERV SRL a înregistrat un profit net de 27.074 lei.

Câți angajați avea CONSULT SERV SRL?

Conform bilanțului pe 2009, CONSULT SERV SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2008).

Ce activitate avea CONSULT SERV SRL?

Activitatea principală a CONSULT SERV SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde avea sediul CONSULT SERV SRL?

CONSULT SERV SRL avea sediul social la adresa Str. DRUMUL BISERICII Nr. 50, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov.

CONSULT SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONSULT SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONSULT SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].