Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONSTRUCTII MONTAJ SRL (CUI 12174426) a fost o societate cu răspundere limitată din Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată în 1999 și radiată în 2024. Activitatea principală era Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN 2341).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 57.600 lei (-60% față de 2020) și un profit net de 23.201 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 105.200 lei |
| 2015 | 71.255 lei |
| 2016 | 247.673 lei |
| 2017 | 137.940 lei |
| 2018 | 165.246 lei |
| 2019 | 176.608 lei |
| 2020 | 145.533 lei |
| 2021 | 57.600 lei |
| 2022 | - |
| 2023 | - |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | - | 57.600 | 145.533 | 176.608 | 165.246 | 137.940 | 247.673 | 71.255 | 105.200 |
| Profit net | 0 | 0 | 23.201 | 11.375 | 6.086 | 7.024 | 1.187 | 133.437 | 4 | -18.069 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | - | 8 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | 5.401 | 10.802 | 16.203 | 21.605 |
| Active circulante | 322 | 322 | 322 | 55.141 | 155.874 | 180.581 | 175.782 | 164.855 | 58.507 | 8.471 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | 52.298 | 155.187 | 176.412 | 174.009 | 161.086 | 54.719 | 3.276 |
| Datorii | 82 | 82 | 82 | 43.526 | 49.899 | 59.693 | 46.319 | 41.980 | 22.382 | 38.413 |
| Capitaluri proprii | 240 | 240 | 240 | 11.615 | 105.975 | 120.888 | 134.864 | 133.677 | 52.328 | -8.337 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,93 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 18.09.2024. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. CONSTRUCTII MONTAJ SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a CONSTRUCTII MONTAJ SRL în 2021 a fost de 57.600 lei, în scădere cu 60% față de 2020.
În 2021, CONSTRUCTII MONTAJ SRL a înregistrat un profit net de 23.201 lei.
Conform bilanțului pe 2021, CONSTRUCTII MONTAJ SRL a avut în medie 1 angajat (față de 4 angajați în 2020).
Activitatea principală a CONSTRUCTII MONTAJ SRL era Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN 2341).
CONSTRUCTII MONTAJ SRL avea sediul social la adresa ȘUMULEU Nr. 32, Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, 530202.
Nu. CONSTRUCTII MONTAJ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].