Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 128728) este o firmă activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2005. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 207.678 lei (+20% față de 2024) și un profit net de 49.132 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 146.819 lei |
| 2017 | 136.065 lei |
| 2018 | 145.436 lei |
| 2019 | 150.724 lei |
| 2020 | 137.932 lei |
| 2021 | 147.286 lei |
| 2022 | 189.842 lei |
| 2023 | 193.852 lei |
| 2024 | 173.083 lei |
| 2025 | 207.678 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 207.678 | 173.083 | 193.852 | 189.842 | 147.286 | 137.932 | 150.724 | 145.436 | 136.065 | 146.819 |
| Profit net | 49.132 | -49.820 | -11.500 | -39.302 | -39.330 | -35.555 | -53.622 | -38.252 | -75.863 | -13.070 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 190.689 | 231.351 | 274.024 | 316.696 | 359.369 | 402.041 | 444.714 | 487.386 | 529.316 | 608.763 |
| Active circulante | 166.555 | 93.100 | 98.841 | 62.205 | 54.687 | 46.717 | 38.666 | 44.074 | 39.823 | 40.648 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 881 |
| Creanțe | 29.007 | 35.938 | 50.635 | 32.973 | 22.210 | 19.950 | 20.485 | 17.716 | 13.954 | 24.518 |
| Datorii | 72.852 | 71.888 | 73.633 | 71.489 | 69.442 | 66.914 | 67.561 | 66.199 | 64.904 | 69.312 |
| Capitaluri proprii | 284.064 | 234.932 | 284.752 | 296.252 | 335.554 | 374.884 | 410.439 | 464.061 | 502.313 | 578.177 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,29 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025 a fost de 207.678 lei, în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ a înregistrat un profit net de 49.132 lei.
Activitatea principală a CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ are sediul social la adresa Str. DEPOZITELOR Nr. 12, Municipiul Pitești, Jud. Argeș.
Da. CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONSTRUCȚII INSTALAȚII SOCIETATE COOPERATIVĂ nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].