ActivăSRL

CONSTRUCTA OAS SRL

Nr. 258, Sat Trip Com. Bixad, Jud. Satu Mare

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
7254502
Reg. Com.
J1995000276306
Înființată
27 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 5 luni
Profit net 2025
-203 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.05.1995

Rezumat

Pe scurt

CONSTRUCTA OAS SRL (CUI 7254502) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Trip, comuna Bixad, județul Satu Mare, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 203.297 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7254502
Nr. Reg. Com.
J1995000276306
EUID
ROONRC.J1995000276306
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
27 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 258, Sat Trip Com. Bixad, Jud. Satu Mare

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TĂ••• GRIG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.307.910 RONAnul 2017: 1.286.030 RONAnul 2018: 1.391.351 RONAnul 2019: 1.704.576 RONAnul 2020: 2.115.013 RONAnul 2021: 2.319.623 RONAnul 2022: 2.442.755 RONAnul 2023: 1.276.535 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+4,7% față de 2024

-203.297 RON

2024: -213.425 RON

-300k-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -23.787 RONAnul 2017: 629 RONAnul 2018: -5.574 RONAnul 2019: 91 RONAnul 2020: 40.948 RONAnul 2021: 512 RONAnul 2022: -21.007 RONAnul 2023: -100.628 RONAnul 2024: -213.425 RONAnul 2025: -203.297 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -203 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -213 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -101 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    512 lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    91 lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    629 lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
262%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

262% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/276/1995.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONSTRUCTA OAS SRL

Este CONSTRUCTA OAS SRL activă?

Da. CONSTRUCTA OAS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut CONSTRUCTA OAS SRL în 2025?

În 2025, CONSTRUCTA OAS SRL a înregistrat o pierdere netă de 203.297 lei.

Ce activitate are CONSTRUCTA OAS SRL?

Activitatea principală a CONSTRUCTA OAS SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul CONSTRUCTA OAS SRL?

CONSTRUCTA OAS SRL are sediul social la adresa Nr. 258, Sat Trip Com. Bixad, Jud. Satu Mare.

CONSTRUCTA OAS SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONSTRUCTA OAS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONSTRUCTA OAS SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONSTRUCTA OAS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONSTRUCTA OAS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].