ActivăSRL

CONSTRUCT V SRL

Int. Marcel Andreescu, lt. aviator Nr. 47, Et. P, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31131

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
3449390
Reg. Com.
J1993000397409
Înființată
6 ianuarie 1993
Vechime
33 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
299 mii lei
Profit net 2025
-146 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.01.1993

Rezumat

Pe scurt

CONSTRUCT V SRL (CUI 3449390) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 1993. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 298.545 lei (-12% față de 2024) și o pierdere netă de 146.237 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3449390
Nr. Reg. Com.
J1993000397409
EUID
ROONRC.J1993000397409
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
6 ianuarie 1993
Vechime
33 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Int. Marcel Andreescu, lt. aviator Nr. 47, Et. P, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31131

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VL••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,2% față de 2024

298.545 RON

2024: 340.081 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 207.438 RONAnul 2017: 185.166 RONAnul 2018: 262.278 RONAnul 2019: 298.952 RONAnul 2020: 369.183 RONAnul 2021: 519.773 RONAnul 2022: 458.336 RONAnul 2023: 516.738 RONAnul 2024: 340.081 RONAnul 2025: 298.545 RON

Profit net 2025

+24,6% față de 2024

-146.237 RON

2024: -193.973 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.610 RONAnul 2017: -1.870 RONAnul 2018: 42.523 RONAnul 2019: 23.235 RONAnul 2020: 31.595 RONAnul 2021: 35.750 RONAnul 2022: -20.342 RONAnul 2023: -16.766 RONAnul 2024: -193.973 RONAnul 2025: -146.237 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    -146 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    340 mii lei
    Profit net
    -194 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    517 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    458 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    520 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    369 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 49 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
953%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

953% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/397/1993.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONSTRUCT V SRL

Este CONSTRUCT V SRL activă?

Da. CONSTRUCT V SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONSTRUCT V SRL?

Cifra de afaceri a CONSTRUCT V SRL în 2025 a fost de 298.545 lei, în scădere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut CONSTRUCT V SRL în 2025?

În 2025, CONSTRUCT V SRL a înregistrat o pierdere netă de 146.237 lei.

Ce activitate are CONSTRUCT V SRL?

Activitatea principală a CONSTRUCT V SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul CONSTRUCT V SRL?

CONSTRUCT V SRL are sediul social la adresa Int. Marcel Andreescu, lt. aviator Nr. 47, Et. P, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 31131.

CONSTRUCT V SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONSTRUCT V SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CONSTRUCT V SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONSTRUCT V SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONSTRUCT V SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].