RadiatăSRL

CONSTRUCT NARCISA SRL

Str. Martin Luther Nr. 2, Et. 4, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300054

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
21954498
Reg. Com.
J35/2325/2007
Înființată
19 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2016
113 mii lei
Profit net 2016
92 mii lei
Angajați 2016
3

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 10.10.2017

Rezumat

Pe scurt

CONSTRUCT NARCISA SRL (CUI 21954498) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2007 și radiată în 2017. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2016, arată o cifră de afaceri de 113.255 lei și un profit net de 91.824 lei, cu 3 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21954498
Nr. Reg. Com.
J35/2325/2007
EUID
ROONRC.J35/2325/2007
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
19 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Martin Luther Nr. 2, Et. 4, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300054

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLO••• ••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2016, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2016

113.255 RON

050k100k150k200820092010201120122013201420152016Anul 2008: 18.092 RONAnul 2009: 19.111 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 113.255 RON

Profit net 2016

91.824 RON

2015: 0 RON

-50k050k100k200820092010201120122013201420152016Anul 2008: -9.210 RONAnul 2009: -7.917 RONAnul 2010: -13.810 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 91.824 RON

Evoluție pe ani

  • 2016

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2016

Marjă netăBun
81%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 81,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,72Față de anul anterior: în creștere
20122013201420152016

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,72 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
58%Față de anul anterior: în scădere
201220132016

58% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2015

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2007 - 2015)
  1. 2015

    Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2325/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONSTRUCT NARCISA SRL

Este CONSTRUCT NARCISA SRL activă?

Nu. CONSTRUCT NARCISA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Care este cifra de afaceri a CONSTRUCT NARCISA SRL?

Cifra de afaceri a CONSTRUCT NARCISA SRL în 2016 a fost de 113.255 lei.

Ce profit a avut CONSTRUCT NARCISA SRL în 2016?

În 2016, CONSTRUCT NARCISA SRL a înregistrat un profit net de 91.824 lei.

Câți angajați avea CONSTRUCT NARCISA SRL?

Conform bilanțului pe 2016, CONSTRUCT NARCISA SRL a avut în medie 3 angajați.

Ce activitate avea CONSTRUCT NARCISA SRL?

Activitatea principală a CONSTRUCT NARCISA SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul CONSTRUCT NARCISA SRL?

CONSTRUCT NARCISA SRL avea sediul social la adresa Str. Martin Luther Nr. 2, Et. 4, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300054.

CONSTRUCT NARCISA SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONSTRUCT NARCISA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONSTRUCT NARCISA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].