Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONSTANT CITY SERV SRL (CUI 21468048) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2007. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 1,47 mil. lei (-30% față de 2013) și un profit net de 309.647 lei, cu 14 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 555.946 lei |
| 2009 | 847.285 lei |
| 2010 | 912.691 lei |
| 2011 | 1.089.615 lei |
| 2012 | 1.644.459 lei |
| 2013 | 2.104.953 lei |
| 2014 | 1.471.952 lei |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.471.952 | 2.104.953 | 1.644.459 | 1.089.615 | 912.691 | 847.285 | 555.946 |
| Profit net | 309.647 | 17.814 | 10.049 | 42.531 | -80.374 | -2.918 | 193.690 |
| Număr mediu de angajați | 14 | 17 | 12 | 9 | 6 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 89.084 | 112.515 | 216.260 | 127.113 | 127.332 | 141.587 | 139.880 |
| Active circulante | 1.805.351 | 857.301 | 523.050 | 402.962 | 274.964 | 384.679 | 308.642 |
| Stocuri | 455.871 | 361.188 | 159.547 | 102.119 | 1.987 | 7.804 | 21.502 |
| Creanțe | 1.325.766 | 494.286 | 325.673 | 264.545 | 172.956 | 157.176 | 201.619 |
| Datorii | 1.007.669 | 788.624 | 575.933 | 376.947 | 291.698 | 335.294 | 254.632 |
| Capitaluri proprii | 1.095.156 | 181.192 | 163.377 | 153.128 | 110.598 | 190.972 | 193.890 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,79 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONSTANT CITY SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONSTANT CITY SERV SRL în 2014 a fost de 1.471.952 lei (1,47 mil. lei), în scădere cu 30% față de 2013.
În 2014, CONSTANT CITY SERV SRL a înregistrat un profit net de 309.647 lei.
Activitatea principală a CONSTANT CITY SERV SRL este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
CONSTANT CITY SERV SRL are sediul social la adresa BINELUI Nr. 1A, COMPLEX FORTUNA PAVILION ADMINISTRATIV PARTER BIROUL NR. 6, București Sectorul 4, Jud. București, 42159.
Nu. CONSTANT CITY SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. CONSTANT CITY SERV SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].