CONSILIO SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 15.02.2007
Str. IACOBINILOR Nr. 28, Municipiul Oradea, Jud. Bihor 7810, Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Prezentare

Pe scurt

CONSILIO SRL (CUI 21097837) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 301.500 lei (+30% față de 2024) și un profit net de 154.940 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
301,5 miilei
+30,2%, față de 2024
Profit net 2025
154,9 miilei
+39,5%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
51,4%
Capital social
210lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201521.054 lei
201630.434 lei
2017-
20190 lei
202038.490 lei
2021135.300 lei
2022162.181 lei
2023186.250 lei
2024231.501 lei
2025301.500 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201720162015
Cifra de afaceri301.500231.501186.250162.181135.30038.4900-30.43421.054
Profit net154.940111.07081.10086.64095.58129.442-5970-5.0601
Număr mediu de angajați1111100-1-
Active imobilizate47.23779.713113.2612.438002.0152.0152.0152.015
Active circulante165.489101.63666.259108.552116.97038.04292915.24415.2449.357
Stocuri---1.044000---
Creanțe130.81058.21520.10538.577103.23726.4193867.4537.4532.483
Datorii57.57670.06983.16624.14021.1799.3643.70817.12617.1266.180
Capitaluri proprii155.150111.28096.35486.85095.79128.678-7641331335.192
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
51% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,87 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
27% Față de anul anterior: în scădere

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 15.02.2007

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21097837
Nr. Reg. Com.
J2007000413056
EUID
ROONRC.J2007000413056
Cod CAEN principal
7810, Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Data înființării
15 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
210 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. IACOBINILOR Nr. 28, Municipiul Oradea, Jud. Bihor
Domiciliu fiscal
Str. Iacobinilor Nr. 28, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410258

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• ANAMA••• LI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007 ONRC
2020
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/413/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CONSILIO SRL

Este CONSILIO SRL activă?

Da. CONSILIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONSILIO SRL?

Cifra de afaceri a CONSILIO SRL în 2025 a fost de 301.500 lei, în creștere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut CONSILIO SRL în 2025?

În 2025, CONSILIO SRL a înregistrat un profit net de 154.940 lei.

Ce activitate are CONSILIO SRL?

Activitatea principală a CONSILIO SRL este Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

Unde are sediul CONSILIO SRL?

CONSILIO SRL are sediul social la adresa Str. IACOBINILOR Nr. 28, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.

CONSILIO SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONSILIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONSILIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONSILIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONSILIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].