Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONSAV PLUS S.R.L. (CUI 28034119) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Slănic, Oraș Slănic, județul Prahova, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 233.632 lei (-12% față de 2024) și un profit net de 165.354 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 26.177 lei |
| 2017 | 6.126 lei |
| 2018 | 6.766 lei |
| 2019 | 42.713 lei |
| 2020 | 96.650 lei |
| 2021 | 168.816 lei |
| 2022 | 145.117 lei |
| 2023 | 200.396 lei |
| 2024 | 265.168 lei |
| 2025 | 233.632 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 233.632 | 265.168 | 200.396 | 145.117 | 168.816 | 96.650 | 42.713 | 6.766 | 6.126 | 26.177 |
| Profit net | 165.354 | 209.670 | 146.958 | 114.854 | 133.757 | 64.238 | 36.780 | 5.613 | 5.279 | 24.318 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 0 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 166.104 | 212.934 | 171.748 | 349.819 | 267.770 | 160.507 | 95.094 | 56.104 | 50.260 | 45.943 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 131.344 | 168.074 | 120.000 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3.678 | 4.376 |
| Datorii | 276 | 3.024 | 24.550 | 54.684 | 2.489 | 3.983 | 2.808 | 598 | 367 | 1.329 |
| Capitaluri proprii | 165.828 | 209.910 | 147.198 | 295.135 | 265.281 | 156.524 | 92.286 | 55.506 | 49.893 | 44.614 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 601,83 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONSAV PLUS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONSAV PLUS S.R.L. în 2025 a fost de 233.632 lei, în scădere cu 12% față de 2024.
În 2025, CONSAV PLUS S.R.L. a înregistrat un profit net de 165.354 lei.
Activitatea principală a CONSAV PLUS S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).
CONSAV PLUS S.R.L. are sediul social la adresa VICTORIEI Nr. 18, parter, living, Loc. Slănic, Oraș Slănic, Jud. Prahova, 106200.
Nu. CONSAV PLUS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONSAV PLUS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].