Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONS-AGA SOLUTIONS SRL (CUI 36897013) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 224.889 lei (-0,3% față de 2024) și un profit net de 52.967 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 67.883 lei |
| 2018 | 166.672 lei |
| 2019 | 58.334 lei |
| 2020 | 67.703 lei |
| 2021 | 31.600 lei |
| 2022 | 148.677 lei |
| 2023 | 284.719 lei |
| 2024 | 225.588 lei |
| 2025 | 224.889 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 224.889 | 225.588 | 284.719 | 148.677 | 31.600 | 67.703 | 58.334 | 166.672 | 67.883 |
| Profit net | 52.967 | 41.072 | 109.956 | 119.835 | -9.677 | 35.230 | -11.063 | 108.749 | 18.640 |
| Număr mediu de angajați | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | 1 |
| Active imobilizate | 118.979 | 162.986 | 5.422 | 0 | 514 | 26.181 | 66.056 | 55.247 | 17.772 |
| Active circulante | 138.346 | 28.699 | 207.449 | 125.104 | 126.253 | 109.454 | 33.265 | 74.570 | 13.874 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - |
| Creanțe | 79.743 | 10.000 | 145.981 | 98.404 | 115.533 | 77.780 | 12.201 | 8.000 | - |
| Datorii | 67.362 | 54.689 | 8.947 | 5.029 | 6.689 | 5.879 | 4.795 | 2.228 | 12.806 |
| Capitaluri proprii | 189.963 | 136.996 | 203.924 | 120.075 | 120.078 | 129.756 | 94.526 | 127.589 | 18.840 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONS-AGA SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONS-AGA SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 224.889 lei, în scădere cu 0,3% față de 2024.
În 2025, CONS-AGA SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 52.967 lei.
Activitatea principală a CONS-AGA SOLUTIONS SRL este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).
CONS-AGA SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Soarelui Nr. 23, camera 8, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Jud. Iași.
Nu. CONS-AGA SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONS-AGA SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].