ActivăSRL

CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL

Str. Caişilor Nr. 21, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov, 77130

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36340593
Reg. Com.
J2016002978234
Înființată
21 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
467 mii lei
Profit net 2025
123 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.07.2016

Rezumat

Pe scurt

CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL (CUI 36340593) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 467.374 lei (+71% față de 2024) și un profit net de 123.420 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36340593
Nr. Reg. Com.
J2016002978234
EUID
ROONRC.J2016002978234
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
21 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caişilor Nr. 21, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov, 77130

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OP••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+71,2% față de 2024

467.374 RON

2024: 273.013 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 116.598 RONAnul 2017: 188.624 RONAnul 2018: 387.940 RONAnul 2019: 369.349 RONAnul 2020: 168.306 RONAnul 2021: 244.529 RONAnul 2022: 301.729 RONAnul 2023: 198.746 RONAnul 2024: 273.013 RONAnul 2025: 467.374 RON

Profit net 2025

+195,9% față de 2024

123.420 RON

2024: -128.669 RON

-300k-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 44.725 RONAnul 2017: 14.569 RONAnul 2018: 97.258 RONAnul 2019: -68.919 RONAnul 2020: -264.695 RONAnul 2021: -110.180 RONAnul 2022: -128.034 RONAnul 2023: -222.585 RONAnul 2024: -128.669 RONAnul 2025: 123.420 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    467 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    -129 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    -223 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    302 mii lei
    Profit net
    -128 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    -110 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    -265 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    369 mii lei
    Profit net
    -69 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    388 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
385%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

385% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2978/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL

Este CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL activă?

Da. CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 467.374 lei, în creștere cu 71% față de 2024.

Ce profit a avut CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 123.420 lei.

Ce activitate are CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL?

CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Caișilor Nr. 21, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov, 77130.

CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONORIS GROUP CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].