Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONNECTER FASTENERS SRL (CUI 36955718) este o societate cu răspundere limitată din satul Sîngeorgiu de Mureș, Comuna Sîngeorgiu de Mureș, județul Mureș, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4669). Firma este în lichidare.
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 758.320 lei (-36% față de 2022) și o pierdere netă de 62.273 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 227.066 lei |
| 2018 | 1.398.145 lei |
| 2019 | 1.387.401 lei |
| 2020 | 1.391.649 lei |
| 2021 | 1.077.364 lei |
| 2022 | 1.185.874 lei |
| 2023 | 758.320 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 758.320 | 1.185.874 | 1.077.364 | 1.391.649 | 1.387.401 | 1.398.145 | 227.066 |
| Profit net | -62.273 | 104.583 | 77.922 | 99.948 | 342.420 | 437.815 | 31.398 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 250.896 | 328.498 | 420.690 | 320.442 | 294.444 | 165.643 | 13.587 |
| Active circulante | 768.942 | 752.541 | 745.072 | 959.981 | 836.441 | 676.301 | 175.273 |
| Stocuri | 454.927 | 519.970 | 474.218 | 423.473 | 400.605 | 259.716 | 108.459 |
| Creanțe | 262.607 | 224.196 | 260.848 | 283.202 | 188.140 | 237.635 | 48.349 |
| Datorii | 600.284 | 555.734 | 631.509 | 473.705 | 424.115 | 372.331 | 157.262 |
| Capitaluri proprii | 419.554 | 525.305 | 534.253 | 806.718 | 706.770 | 469.613 | 31.598 |
Firma a pierdut 8,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. CONNECTER FASTENERS SRL este în lichidare.
Cifra de afaceri a CONNECTER FASTENERS SRL în 2023 a fost de 758.320 lei, în scădere cu 36% față de 2022.
În 2023, CONNECTER FASTENERS SRL a înregistrat o pierdere netă de 62.273 lei.
Activitatea principală a CONNECTER FASTENERS SRL este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4669).
CONNECTER FASTENERS SRL are sediul social la adresa TRESTIEI Nr. 3, Sat Sîngeorgiu de Mureș, Comuna Sîngeorgiu de Mureș, Jud. Mureș, 547530.
Nu. CONNECTER FASTENERS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONNECTER FASTENERS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].